úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

Archiv článků a aktualit

Články
MEMORIÁL JOSEFA MAŇÁKA (Bartlová Andrea, 03.09.2018)
ROZŘAZENÍ TÝMŮ DO SKUPIN (Bartlová Andrea, 15.05.2018)
POZVÁNKA NA SCHŮZI VHL (Bartlová Andrea, 12.04.2018)
TRÉNINKY PRO AMATÉRSKÉ HOKEJISTY (Bartlová Andrea, 23.09.2017)
MEMORIÁL JOSEFA MAŇÁKA (Bartlová Andrea, 05.09.2017)
ROZLOSOVÁNÍ MEMORIÁLU JOSEFA MAŇÁKA (Bartlová Andrea, 27.08.2017)
ROZŘAZENÍ TÝMŮ DO SKUPIN (Bartlová Andrea, 28.07.2017)
MEMORIÁL JOSEFA MAŇÁKA (Bartlová Andrea, 27.07.2017)
PŘIHLÁŠKA DO VHL (Bartlová Andrea, 18.07.2017)
ČLENSKÁ SCHŮZE VHL (Bartlová Andrea, 30.06.2017)
Fotografie z Galavečeru (Bartlová Andrea, 15.06.2017)
POSEZONNÍ SCHŮZE (Bartlová Andrea, 14.06.2017)
28. + 29. KOLO (Bartlová Andrea, 05.04.2017)
27. KOLO - PLAY OFF (Bartlová Andrea, 22.03.2017)
26. KOLO - PLAY OFF (Bartlová Andrea, 13.03.2017)
25. KOLO - PLAY OFF (Bartlová Andrea, 07.03.2017)
24. KOLO - PLAY OFF (Bartlová Andrea, 27.02.2017)
23. KOLO - PLAY OFF (Bartlová Andrea, 21.02.2017)
22. KOLO + STATISTIKY ZÁKLADNÍ ČÁST (Bartlová Andrea, 14.02.2017)
INFORMACE PRO TÝMY (Bartlová Andrea, 08.02.2017)
21. KOLO + FOTO (Bartlová Andrea, 07.02.2017)
WINTER CLASSIC + FOTO (Bartlová Andrea, 03.02.2017)
19. KOLO (Bartlová Andrea, 01.02.2017)
POZVÁNKA NA ZÁPAS POD ŠIRÝM NEBEM (Bartlová Andrea, 25.01.2017)
SYSTÉM PLAY OFF (Bartlová Andrea, 24.01.2017)
18. KOLO (Bartlová Andrea, 23.01.2017)
16. A 17. KOLO (Bartlová Andrea, 17.01.2017)
HOKEJOVÝ SEMINÁŘ CZ - SK (Bartlová Andrea, 12.01.2017)
14. A 15. KOLO + STATISTIKY (Bartlová Andrea, 25.12.2016)
13. KOLO (Bartlová Andrea, 07.12.2016)
12. KOLO (Bartlová Andrea, 01.12.2016)
10. A 11. KOLO (Bartlová Andrea, 23.11.2016)
8. a 9. KOLO (Bartlová Andrea, 09.11.2016)
7. KOLO (Bartlová Andrea, 26.10.2016)
6. KOLO (Bartlová Andrea, 19.10.2016)
PODĚKOVÁNÍ (Bartlová Andrea, 11.10.2016)
5. KOLO (Bartlová Andrea, 10.10.2016)
3. a 4. KOLO (Bartlová Andrea, 04.10.2016)
2. KOLO (Bartlová Andrea, 20.09.2016)
1. KOLO (Bartlová Andrea, 12.09.2016)
LIGA ZAHÁJENA (Bartlová Andrea, 05.09.2016)
TRÉNINK VHL (Bartlová Andrea, 04.09.2016)
PRAVIDLA A STANOVY (Bartlová Andrea, 30.08.2016)
ROZŘAZENÍ TÝMŮ DO SKUPIN (Bartlová Andrea, 22.08.2016)
PŘEDSEZÓNNÍ SCHŮZE VHL (Bartlová Andrea, 19.08.2016)
POZVÁNKA NA SCHŮZI VHL (Bartlová Andrea, 29.03.2016)
VÝSLEDKY A KONEČNÉ POŘADÍ PO PLAY OFF (Bartlová Andrea, 28.03.2016)
VÝSLEDKY A ROZPIS 25.3.-27.3. (Bartlová Andrea, 21.03.2016)
VÝSLEDKY A ROZPIS 18.3.-20.3. (Bartlová Andrea, 15.03.2016)
VÝSLEDKY A ROZPIS 11.-13.3.2016 (Bartlová Andrea, 07.03.2016)
VÝSLEDKY + ROZPIS 4.3.-6.3.2016 (Bartlová Andrea, 29.02.2016)
VÝSLEDKY, TABULKA + ROZPIS 26.-28.2 (Bartlová Andrea, 22.02.2016)
Play Off 2015/2016 - hrací systém (Vaněk Jan, 26.01.2016)
7. ročník VHL je za dveřmi !! (Vaněk Jan, 07.09.2015)
POZOR POZOR ( VHL, 08.04.2015)
První gól sezony VHL (Vaněk Jan, 10.09.2014)
ROZPIS VHL 2014/2015 (Vaněk Jan, 08.09.2014)
Rozdělení do skupin VHL 2014/2015 (Vaněk Jan, 05.09.2014)
Upřesnění pravidel VHL ( VHL, 21.02.2014)
Oslavenci od 9.-15.12. ( VHL, 09.12.2013)
Oslavenci od 2.-8.12. ( VHL, 03.12.2013)
Shrnutí 13. kola ( VHL, 02.12.2013)
Novinky z Valašské Hokejové Ligy (Vaněk Jan, 09.10.2013)
(Vaněk Jan, )
(Vaněk Jan, )
Volní hráči VHL (Vaněk Jan, )
(Vaněk Jan, )
Krátké zprávy
26.03.2017
ROZPIS PLAY OFF 31.3.-2.4.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 31.3., 19:00 HC Valašské Klobouky - HC Bylnice; pátek 31.3., 20:45: HC Francova Lhota - HC Bílí Orli; pátek 31.3., 22:30: HC Jasenná - HC Slavičín; sobota 1.4., 18:30: AHC Bojkovice - NOaCO Team; sobota 1.4., 20:15: HK Slovenskí Vlci - HC Rokytnice/Bojkovice; neděle 2.4., 17:30: Tučňáci Horní Lideč - HC Vrbětice; neděle 2.4., 19:15: HK Lavina Záriečie - HK Lavina Záriečie B

26.03.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

HK Lavina Záriečie - HC Bohuslavice nad Vláří 14:1; HC Valašské Klobouky - HC Bylnice 5:5; HC Rokytnice/Bojkovice - HK Slovenskí Vlci 7:3; NOaCO Team - AHC Bojkovice 6:9; HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov 15:8; HC Vrbětice - Tučňáci Horní Lideč 9:2; HC Drink Team - HC Gladiators Rablina 7:5; HC Všemina - HK Lavina Záriečie B 9:4; HC Francova Lhota - HC Bílí Orli 6:0; HC Gladiators Rablina - HC Drink Team 13:10; HC Tuleni - HC Klobucké Laviny 5:5; HC Svatý Štěpán - Thirsty Team 7:11

21.03.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

HC Valašské Klobouky - HC Bylnice 4:6; HC ST - HC Svatý Štěpán 8:12; HK Lavina Záriečie - HC Bohuslavice nad Vláří 9:1; HC Jasenná - HC Slavičín 10:5; HC Drink Team - HC Klobucké Laviny 4:0; HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov 8:5; HK Lavina Záriečie B - HC Všemina 2:7; NOaCO Team - AHC Bojkovice 8:8; HC Vrbětice - Tučňáci Horní Lideč 5:4; HC Drink Team - HC Gladiators Rablina 3:7; HC Francova Lhota HC Bílí Orli 4:3; HC Rokytnice/Bojkovice - HK Slovenskí Vlci 2:4; HC Tuleni - HC Klobucké Laviny 9:4

15.03.2017
ROZPIS PLAY OFF 24.3.-26.3.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 24.3., 19:00: HC Tuleni - HC Klobucké Laviny; pátek 24.3., 20:45: HC Gladiators Rablina - HC Drink Team; pátek 24.3., 22:30: Thirsty Team - HC Svatý Štěpán; sobota 25.3., 9:00: HC Bílí Orli - HC Francova Lhota; sobota 25.3., 10:45: HC Bylnice - HC Valašské Klobouky; sobota 25.3., 12:30: AHC Bojkovice - NOaCO Team; sobota 25.3., 14:15: ; sobota 25.3., 16:00: HC Bohuslavice nad Vláří - HK Lavina Záriečie; sobota 25.3., 17:45: HK Slovenskí Vlci - HC Rokytnice/Bojkovice; sobota 25.3., 19:30: HC Vrbětice - Tučňáci Horní Lideč; sobota 25.3., 21:15: HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov; neděle 26.3., 9:30: HC Gladiators Rablina - HC Drink Team; neděle 26.3., 14:45: HC Všemina - HK Lavina Záriečie B; neděle 26.3., 16:30: Thirsty Team - HC Svatý Štěpán; neděle 26.3., neděle 26.3., 18:15: HC Jasenná - HC Slavičín; neděle 26.3., 20:00: HC Tuleni - HC Klobucké Laviny

14.03.2017
ROZPIS PLAY OFF 17.3.-19.3.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 17.3., 19:00: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny; pátek 17.3., 20:45: HC ST - HC Svatý Štěpán; pátek 17.3., 22:30: HC Bohuslavice n.Vl. - HK Lavina Záriečie; sobota 18.3., 13:00: HC Bylnice - HC Valašské Klobouky; sobota 18.3., 14:45: HK Slovenskí Vlci - HC Rokytnice/Bojkovice; sobota 18.3., 16:30: HC Vrbětice - Tučňáci Horní Lideč; sobota 18.3., 18:15: HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov; sobota 18.3., 20:00: HC Bílí Orli - HC Francova Lhota; sobota 18.3., 21:45: AHC Bojkovice - NOaCO Team; neděle 19.3., 14:30: HC Jasenná - HC Slavičín; neděle 19.3., 16:15: HC Všemina - HK Lavina Záriečie B; neděle 19.3., 18:00: CSKA Púchov - Young Guns Dubnica; neděle 19.3., 19:45: HC Gladiators Rablina - HC Drink Team/HC Klobucké Laviny; neděle 19.3., 21:30: HC Tuleni - HC Drink Team/HC Klobucké Laviny

13.03.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

CSKA Púchov - HK Medvedi Púchov 7:4; HC Tuleni - HC Gladiators Rablina 3:5; HC Jasenná - Young Guns Dubnica 7:7; HC Rokytnice/Bojkovice - HK Lavina Záriečie 10:6; VHK Ploština - HC Vlachovice 6:3; HC Bylnice - AHC Bojkovice 1:11; Tučňáci Horní Lideč - HK Lavina Záriečie B 6:4; HC Valašské Klobouky - NOaCO Team 2:2; HC Sborná Lidečko - Young Guns Dubnica 3:4; HC Bohuslavice n.Vl. - HK Slovenskí Vlci 5:6; HC Všemina - HC Vrbětice 0:9; HK Medvedi Púchov - HC Slavičín 8:7; HC Hasiči Brumov - HC Francova Lhota 0:5 kontum.; HC Bílí Orli - HC Tarantule 7:4; Thirsty Team - HC Bílí Vlci 6:5

04.03.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

HC Hasiči Brumov - HC Francova Lhota 0:5 kontum.; HC Gladiators Rablina - HC Tuleni 5:2; CSKA Púchov - HC Slavičín 9:3; HC Bylnice - AHC Bojkovice 5:5; HC Bílí Orli - HC Tarantule 6:3; HC Sharks - Buldogs Team 7:6; Thirsty Team - HC Bílí Vlci 6:10; HC Vlachovice - VHK Ploština 3:5; HC Všemina - HC Vrbětice 4:7; Tučňáci Horní Lideč - HK Lavina Záriečie B 5:3; HC Bohuslavice nad Vláří - HK Slovenskí Vlci 1:5; HC Sborná Lidečko - HC Jasenná 8:5; HC Drink Team - HC Klobucké Laviny 1:1; HC ST - HC Svatý Štěpán 9:2; HC Valašské Klobouky - NOaCO Team 3:7; HK Lavina Záriečie - HC Rokytnice/Bojkovice 6:10

02.03.2017
ROZPIS PLAY OFF 10.2.-12.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 10.3., 20:45: HC Slavičín - HK Medvedi Púchov; pátek 10.3., 22:30: Young Guns Dubnica - HC Sborná Lidečko; sobota 11.3., 13:00: HC Vrbětice - HC Všemina; sobota 11.3., 14:45: Thirsty Team - HC Bílí vlci, sobota 11.3., 16:30: HK Slovenskí Vlci - HC Bohuslavice nad Vláří, sobota 11.3., 18:15: HC Bílí Orli - HC Tarantule; sobota 11.3., 20:00: NOaCO Team - HC Valašské Klobouky; sobota 11.3., HC Rokytnice/Bojkovice - HK Lavina Záriečie; neděle 12.3., 8:30: HC Vlachovice - VHK Ploština; neděle 12.3., 14:30: AHC Bojkovice - HC Bylnice; neděle 12.3., 16:15: Tučňáci Horní Lideč - HK Lavina Záriečie B; neděle 12.3., 18:00: Young Guns Dubnica - HC Jasenná; neděle 12.3., 19:45: HC Gladiators Rablina - HC Tuleni; neděle 12.3., 21:30: HK Medvedi Púchov - CSKA Púchov

25.02.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

sk. A2 nádstavba: HC Jasenná - Young Guns Dubnica 5:5; sk. A1 nádstavba: HK Medvedi Púchov - HC Slavičín 5:5; semifinále 2. zápas sk. B: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny 4:4 (1:0 na zápasy, odehrané 2 zápasy), HC Tuleni - HC Gladiators Rablina 3:1 (1:1 na zápasy); sk. B 2. zápas o umístění: Thirsty Team - HC Bílí Vlci 15:2 (2:0 na zápasy), HC ST - HC Svatý Štěpán 11:4 (1:1 na zápasy); čtvrtfinále sk. C: HK Slovenskí Vlci - HC Tarantule 8:3 (2:0 na zápasy, postupuje HK Slovenskí Vlci), HC Rokytnice/Bojkovice - HC Hasiči Brumov 5:0 kontum. (2:0 na zápasy, postupuje HC Rokytnice/Bojkovice), HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota 3:8 (2:1 na zápasy po SN., postupuje HK Lavina Záriečie), HC Bílí Orli - HC Bohuslavice nad Vláří 5:6 (0:2 na zápasy, postupuje HC Bohuslavice n.Vl.); sk. C o 9. místo: VHK Ploština - HC Vlachovice 6:7 (série 1:1); čtvrtfinále sk. D: HC Vrbětice - HC Valašské Klobouky 2:1 (2:1 na zápasy po SN., postupuje HC Vrbětice), AHC Bojkovice - HK Lavina Záriečie B 4:9 (0:1 na zápasy po remíze, postupuje HK Lavina Záriečie B), Tučňáci Horní Lideč - HC Bylnice 12:6 (2:0 na zápasy, postupují Tučňáci Horní Lideč), NOaCO Team - HC Všemina 8:8 (0:1 na zápasy, po remíze, postupuje HC Všemina); ; sk. D o 9. místo: HC Sharks - Buldogs Team 10:4 (série 2:0),

21.02.2017
ROZPIS PLAY OFF 3.3.-5.3.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 3.3., 19:00: HC Slavičín - CSKA Púchov (play off nádstavba sk. A1); pátek 3.3., 20:45: AHC Bojkovice - HC Bylnice (1.zápas o umístění sk. C); 3.3., 22:30: HC Bílí Orli - HC Tarantule (1.zápas o umístění sk. C); sobota 4.3., 12:00: HC Vlachovice - VHK Ploština (3.zápas o 9. místo sk. C); sobota 4.3., sobota 4.3., 15:30: HC Sharks - Buldogs Team (3.zápas o 9. místo sk. D); sobota 4.3., 17:15: HC Bílí Vlci - Thirsty Team (3.zápas o umístění sk. B); sobota 4.3., 19:00: HC Gladiators Rablina - HC Tuleni (3.zápas semifinále sk. B); sobota 4.3., 20:45: HC Vrbětice - HC Všemina (1.zápas semifinále sk. C); sobota 4.3., 22:30: HC Francova Lhota - HC Hasiči Brumov (1. zápas o umístění sk. C); ; neděle 5.3., 11:00: Tučňáci Horní Lideč - HK Lavina Záriečie B (1.zápas semifinále sk. D); neděle 5.3., 12:45: HK Slovenskí Vlci - HC Bohuslavice nad Vláří (1.zápas semifinále sk. C); neděle 5.3., 14:30: HC Rokytnice/Bojkovice - HK Lavina Záriečie (1.zápas semifinále sk.C), neděle 5.3., 16:15: HC Jasenná - HC Sborná Lidečko (play off nádstavba sk. A2); neděle 5.3., 18:00: HC Drink Team - HC Klobuccké Laviny (3. zápas semifinále sk. B); neděle 5.3., 19:45: HC ST - HC Svatý Štěpán (3.zápas o umístění sk. B); neděle 5.3., 21:30: NOaCO Team - HC Valašské Klobouky (1.zápas o umístění sk. D)

20.02.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF 17.2.-19.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

sk. A1: HC Slavičín - CSKA Púchov 6:6; sk. A2: HC Sborná Lidečko - Young Guns Dubnica 5:7; semifinále sk. B: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny 11:0 (1:0 na zápasy), HC Tuleni - HC Gladiators Rablina 3:8 (0:1 na zápasy); zápasy o umístění sk. B: HC ST - HC Svatý Štěpán 5:8 (0:1 na zápasy), Thirsty Team - HC Bílí Vlci 6:4 (1:0 na zápasy); čtvrtfinále sk. C: HC Rokytnice/Bojkovice - HC Hasiči Brumov 5:0 kontum. (1:0 na zápasy), HC Tarantule - HK Slovenskí Vlci 2:8 (0:1 na zápasy), HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota 12:2 (1:0 na zápasy), HC Bílí Orli - HC Bohuslavice nad Vláří 2:7 (0:1 na zápasy, zápas o 9. místo sk. C: HC Vlachovice - VHK Ploština 2:6 (série 0:1), čtvrtfinále sk. D: NOaCO Team - HC Všemina 4:5 (0:1 na zápasy), HC Bylnice - Tučňáci Horní Lideč 2:6 (0:1 na zápasy), AHC Bojkovice - HK Lavina Záriečie B 6:6, HC Vrbětice - HC Valašské Klobouky 6:10 (0:1 na zápasy) , zápas o 9. místo sk. D: HC Sharks - Buldogs Team 13:1 (série 1:0)

15.02.2017
ROZPIS PLAY OFF 24.2. - 26.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 24.2., 19:00: AHC Bojkovice - HK Lavina Záriečie B (2.zápas čtvrtfinále sk.D; pátek 24.2., 20:45: Young Guns Dubnica - HC Jasenná (play off sk.A2); pátek 24.2., 22:30: Tučňáci Horní Lideč - HC Bylnice (2.zápas čtvrtfinále sk.D); sobota 25.2., 10:00: HC Rokytnice/Bojkovice - HC Hasiči Brumov (2.zápas čtvrtfinále sk.C); sobota 25.2., 11:45: HK Medvedi Púchov - HC Slavičín (play off sk.A1); sobota 25.2., 13:30: HC Sharks - Buldogs Team (2.zápas o 9.místo sk.D); sobota 25.2., 16:15: HK Slovenskí Vlci - HC Tarantule (2.zápas čtvrtfinále sk.C); sobota 25.2., 18:00: HC Vrbětice - HC Valašské Klobouky (2.zápas čtvrtfinále sk.D); sobota 25.2., 19:45: NOaCO Team - HC Všemina (2.zápas čtvrtfinále sk.D); sobota 25.2., 21:30: HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota (2.zápas čtvrtfinále sk.C); neděle 26.2., 11:15: HC Vlachovice - VHK Ploština (2.zápas o 9.místo sk.C); neděle 26.2., 14:30: HC Gladiators Rablina - HC Tuleni (2.zápas semifinále sk.B); neděle 26.2., 16:15: HC Bílí Vlci - Thirsty Team (2.zápas o umístění sk.B); neděle 26.2., 18:00: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny (2.zápas semifinále sk.B); neděle 26.2., 19:45: HC ST - HC Svatý Štěpán (2.zápas o umístění sk.B); neděle 26.2., 21:30: HC Bohuslavice nad Vláří - HC Bílí Orli (2.zápas čtvrtfinále sk.C)

14.02.2017
ROZPIS PLAY OFF 17.2.-19.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

pátek 17.2., 19:00: HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota (1.zápas čtvrtfinále sk. C); pátek 17.2., 20:45: HC Gladiators Rablina - HC Tuleni (1.zápas semifinále sk. B); pátek 17.2., 22:30: HC Drink Team - HC Klobucké Laviny (1.zápas semifinále sk. B); sobota 18.2., 08:30: HC Bohuslavice nad Vláří - HC Bílí Orli (1.zápas čtvrtfinále sk. C); sobota 18.2., 12:00: HC ST - HC Svatý Štěpán (1.zápas o umístění sk. B); sobota 18.2., 13:45: NOaCO Team - HC Všemina (1.zápas čtvrtfinále sk. D); sobota 18.2., 15:30: HC Vrbětice - HC Valašské Klobouky (1.zápas čtvrtfinále sk. D); sobota 18.2., 17:15: HC Bílí Vlci - Thirsty Team (1.zápas o umístění sk. B); sobota 18.2., 19:00: HK Slovenskí Vlci - HC Tarantule (1.zápas čtvrtfinále sk. C); sobota 18.2., 20:45: HC Rokytnice/Bojkovice - HC Hasiči Brumov (1.zápas čtvrtfinále sk. C); sobota 18.2., 22:30: HC Sharks - Buldogs Team (1. zápas o 9.místo sk. D); neděle 19.2., 14:30: HC Slavičín - CSKA Púchov (1.zápas sk. A1); neděle 19.2., 16:15: Tučňáci Horní Lideč - HC Bylnice (1.zápas čtvrtfinále sk. D); neděle 19.2., 18:00: HC Sborná Lidečko - Young Guns Dubnica (1.zápas sk. A2); neděle 19.2., 19:45: HC Vlachovice - VHK Ploština (1.zápas o 9.místo sk. C); neděle 19.2., 21:30: AHC Bojkovice - HK Lavina Záriečie B (1.zápas čtvrtfinále sk. D)

12.02.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF (autor: Bartlová Andrea)

sk. A2: HC Sborná Lidečko-HC Jasenná 9:6; sk. A1: HK Medvedi Púchov-CSKA Púchov 4:4; čtvrtfinále sk. B: HC Drink Team-Thirsty Team 8:12 (2:1 na zápasy); HC Bílí Vlci-HC Klobucké Laviny 10:6 (2:1 na zápasy); HC Gladiators Rablina-HC Svatý Štěpán 6:3 (3:0 na zápasy); HC ST-HC Tuleni 2:5 (1:2 na zápasy); HC Drink Team-Thirsty Team 8:4 (3:1 na zápasy), HC Klobucké Laviny-HC Bílí Vlci 5:0 kontum. (2:2 na zápasy - postupuje tým HC Klobucké Laviny); HC Svatý Štěpán-HC Gladiators Rablina 7:18 (0:4 na zápasy); HC Tuleni-HC ST 8:4 (3:1 na zápasy)

08.02.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF B: ČTVRTFINÁLE (autor: Bartlová Andrea)

HC Svatý Štěpán - HC Gladiators Rablina 4:16 (0:2 na zápasy); HC Klobucké Laviny - HC Bílí Vlci 9:8 (1:1 na zápasy); HC Drink Team - Thirsty Team 5:4 (2:0 na zápasy); HC ST - HC Tuleni 6:7 (1:1 na zápasy)

07.02.2017
ROZPIS PLAY OFF: 10.2.-12.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

předehrávka play off sk. A: pátek 10.2., 22:30 - HC Sborná Lidečko-HC Jasenná; sk. B: sobota 11.2., 10:15 - HC Gladiators Rablina-HC Svatý Štěpán; sobota 11.2., 12:00 - HC Drink Team-Thirsty Team; sobota 11.2., 15:30 - HC ST-HC Tuleni; sobota 11.2., 20:45 - HC Bílí Vlci-HC Klobucké Laviny; neděle 12.2., 11:15 - HC Drink Team-Thirsty Team; neděle 12.2., 16:15 - HC ST-HC Tuleni; neděle 12.2., 19:45 - HC Gladiators Rablina-HC Svatý Štěpán; neděle 12.2., 21:30 - HC Bílí Vlci-HC Klobucké Laviny

31.01.2017
VÝSLEDKY PLAY OFF B: ČTVRTFINÁLE (autor: Bartlová Andrea)

HC KLOBUCKÉ LAVINY - HC BÍLÍ VLCI 4:6; HC GLADIATORS RABLINA - HC SVATÝ ŠTĚPÁN 11:7; HC DRINK TEAM - THIRSTY TEAM 4:3; HC ST - HC TULENI 6:4

31.01.2017
ROZPIS PLAY OFF B: 3.2. - 5.2.2017 (autor: Bartlová Andrea)

SOBOTA 4.2.2017, 13:45 - HC DRINK TEAM-THIRSTY TEAM; SOBOTA 4.2.2017, 16:45 - HC KLOBUCKÉ LAVINY-HC BÍLÍ VLCI; NEDĚLE 5.2.2017, 11:45 - HC GLADIATORS RABLINA-HC SVATÝ ŠTĚPÁN; NEDĚLE 5.2.2017, 16:30 - HC ST-HC TULENI

22.08.2016
ROZŘAZENÍ TÝMŮ DO SKUPIN (autor: Bartlová Andrea)

Po dlouhých a náročných úvahách vám přináším konečné rozřazení týmů do skupin. V letošní sezoně 2016/2017 se představí 36 týmů ve čtyřech skupinách. Některé uvidíme ve Valašské hokejové lize poprvé, jiné vídáme už od prvního ročníku. Skupina A-7 týmů: 1. HK MEDVEDI PÚCHOV, 2. CSKA PÚCHOV, 3. HC BRUMOV-BYLNICE, 4. HC SBORNÁ LIDEČKO, 5. HC SLAVIČÍN, 6. HC JASENNÁ, 7. YOUNG GUNS DUBNICA. Skupina B-9 týmu: 1. HC DRINK TEAM, 2. AHC RAIDERS LIDEČKO, 3. HC BÍLÍ VLCI, 4. HC KLOBUCKÉ LAVINY, 5. HC SVATÝ ŠTĚPÁN, 6. HC GLADIATORS RABLINA, 7. HC TULENI, 8. HC ST, 9. THIRSTY TEAM. Skupina C-10 týmů: 1. HC BÍLÍ ORLI, 2. HC BOHUSLAVICE NAD VLÁŘÍ, 3. HC FRANCOVA LHOTA, 4. HC HASIČI BRUMOV, 5. HC ROKYTNICE-BOJKOVICE, 6. HC TARANTULE, 7. HC VLACHOVICE, 8. HK LAVINA ZÁRIEČIE, 9. HK SLOVENSKÍ VLCI, 10. VHK PLOŠTINA. Skupina D-10 týmů: 1. BULDOGS TEAM, 2. HC BYLNICE, 3. HC SHARKS, 4. HC VALAŠSKÉ KLOBOUKY, 5. HC VRBĚTICE, 6. HC VŠEMINA, 7. AHC BOJKOVICE, 8. HK LAVINA ZÁRIEČIE B, 9. NOACO TEAM, 10. TUČŇÁCI HORNÍ LIDEČ.

25.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 25.3. - 28.3 (autor: Bartlová Andrea)

Hasiči Brumov - AHC Bojkovice 5:4 sn., HC Slavičín - CSKA Púchov 6:5, HC Valašské Klobouky - HC Vrbětice 9:7, HC Vlachovice - VHK Ploština 8:3, HC Kostelec 2008 - HC Bohuslavice nad Vláří 12:9, HC Svatý Štěpán - HC Drink Team 4:10, HC Bylnice - NOaCO Team 6:4, HC Klobucké Laviny - Thirsty Team 6:5sn., HC Jasenná - HC Tuleni 12:5, Tučňáci Horní Lideč - HC Tarantule 2:9, 3:2sn., HK Medvedi Púchov - HC Lidečko 5:2, HC Raiders Lidečko - HC Bílí Vlci 6:4, HC Brumov-Bylnice - HC Tara Nedašov 8:5, HC Všemina - HC Rokytnice 6:5sn., 1:0sn.

18.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 18.3.-20.3. (autor: Bartlová Andrea)

HC Kostelec 2008 - HC Bohuslavice 16:6, HC Jasenná - HC Tuleni 5:9, HC Raiders Lidečko - HC Bílí Vlci 5:8, HC Valašské Klobouky - HC Vrbětice 7:6 sn., HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota 7:8 sn., HC Tarantule - Tučňáci Horní Lideč 2:11, CSKA Púchov - HC Slavičín 7:5, HC Svatý Štěpán - HC Drink Team 5:2, NOaCO Team - HC Bylnice 6:8, VHK Ploština - HC Vlachovice 7:8, HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov 3:1, HC Hasiči Brumov - AHC Bojkovice 5:1, HC Brumov-Bylnice - HC Tara Nedašov 11:5, HC Všemina - HC Rokytnice 6:7, Thirsty Team - HC Klobucké Laviny 8:6

13.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 11.3.-13.3. (autor: Bartlová Andrea)

HC Rokytnice - AHC Bojkovice 1:9, HK Medvedi Púchov - HC Sborná Lidečko 4:3, HC Francova Lhota - HC Tarantule 3:3, 3:1sn., HC Drink Teamm - HC Svatý Štěpán 6:1, HC Raiders Lidečko - HC Bílí Vlci 9:4, HC Bohuslavice nad Vláří - VHK Ploština 8:7, HC Jasenná - HC Tuleni 7:10, HC Slavičín - CSKA Púchov 6:7, NOaCO Team - HC Valašské Klobouky 3:4, HK Lavina Záriečie - Tučňáci Horní Lideč 6:4, 2:0sn., HC Vrbětice - HC Bylnice 7:6, HC Všemina - HC Hasiči Brumov 3:7, HC Brumov-Bylnice - HC Tara Nedasov 4:7, HC Klobucké Laviny - Thirsty Team 11:7, HC Kostelec 2008 - HC Vlachovice 9:4

05.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 4.3.-6.3. (autor: Bartlová Andrea)

Thirsty Team - HC Raiders Lidečko 11:8, NOaCO Team - HC Valašské Klobouky 3:4, HC Tuleni - HC Drink Team 5:5, HC Hasiči Brumov - HC Všemina 11:2, HC Kostelec 2008 - HC Vlachovice 16:3, HC Bylnice - HC Vrbětice 3:7, HK Medvedi Púchov - HC Tara Nedašov 2:2, CSKA Púchov - HC Slavičín 6:11, HC Klobucké Laviny - HC Bílí Vlci 8:10 3:2sn., HC Tarantule - HC Francova Lhota 5:5, HC Svatý Štěpán - HC Jasenná 6:4, 2:0sn., AHC Bojkovice - HC Rokytnice 6:2, HC Brumov-Bylnice - HC Sborná Lidečko 3:11 2:3sn., VHK Ploština - HC Bohuslavice nad Vláří 5:11, HK Lavina Záriečie - Tučňáci Horní Lideč 6:7

14.10.2013
Změna termínů zápasů (autor: Vaněk Jan)

Došlo ke změně termínů a časů zápasů pro týden od 18. - 20. 10. 2013. Prosím zkontrolujte si vaše začátky utkání.

09.10.2013
Výpadek stránek hokejbrumov.cz (autor: Vaněk Jan)

Naše internetové stránky www.hokejbrumov.cz jsou bohužel dočasně mino provoz. Chyba je na straně provozovatele serveru. Čekáme na její odstranění. Za chybu se omlouváme a snažíme se o její brzkou nápravu. Děkujeme za pochopení.

09.08.2013
Schůze zástupců VHL 11.8.2013 (autor: Vaněk Jan)

11. 8. 2013 se od 18:00 hod. uskuteční v klubovně zimního stadionu Brumov-Bylnice schůze zástupců týmů 5. ročníku VHL

vytvořeno ZK