úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - B
Bilance týmu:24 (5-2-0-5-12) 115:166 24

Soutěže

2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-B002 09.09.2018, 14:45 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice A 9:2
18-B006 16.09.2018, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Francova Lhota 7:8 sn
18-B011 02.03.2019, 22:00 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice A 2:7
18-B030 30.09.2018, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie A 5:15
18-B045 06.10.2018, 13:15 ZS BB Tučňáci Horní Lideč AHC Bojkovice A 3:4 sn
18-B063 21.10.2018, 09:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Svatý Štěpán 3:8
18-B066 27.10.2018, 13:30 ZS BB Thirsty Team AHC Bojkovice A 6:7
18-B079 29.12.2018, 20:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Tarantule Nedašov 4:7
18-B086 10.11.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bílí Orli 5:4 sn
18-B095 17.11.2018, 20:00 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice A 10:9 sn
18-B106 25.11.2018, 16:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Vlachovice 6:7 sn
18-B111 01.12.2018, 22:15 ZS BB HK Lavina Záriečie A AHC Bojkovice A 4:3
18-B126 07.12.2018, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice A Tučňáci Horní Lideč 6:7 sn
18-B144 05.01.2019, 19:00 ZS BB HC Svatý Štěpán AHC Bojkovice A 6:3
18-B147 30.03.2019, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice A Thirsty Team 8:10
18-B160 20.01.2019, 19:45 ZS BB HC Tarantule Nedašov AHC Bojkovice A 8:1
18-B167 02.02.2019, 17:15 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice A 4:2
18-B176 24.03.2019, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Francova Lhota 8:5
18-B187 17.02.2019, 11:15 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice A 3:5
18-B192 16.12.2018, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie A 5:11
18-B207 26.01.2019, 17:15 ZS BB Tučňáci Horní Lideč AHC Bojkovice A 5:4 sn
18-B225 23.02.2019, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Svatý Štěpán 5:10
18-B228 08.03.2019, 20:45 ZS BB Thirsty Team AHC Bojkovice A 1:3
18-B241 17.03.2019, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Tarantule Nedašov 3:13

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - B
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-1421101205.50010010
2.Marek Leoš1706070000001
3.Jünger Tomáš21148012607.0500420411
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Staník Jiří19121325321110
2.Valíček Michal1320240000
3.Valter Ivo2106660000
4.Procházka Radim21437280001
5.Hela Vlastimil sen.194913101000
6.Turčínek Tomáš146410120020
7.Minarčík Tomáš2116132961000
8.Ondrušek Michal1921163740010
9.Dynka Petr2421143541020
10.Gabrhel Miroslav137714140101
11.Dolina Michal1917880010
12.Brhlík František171562120000
13.Lisoněk Lukáš100000000
14.Kadlec Martin731400000
15.Hela Vlastimil jun.520240001
16.Málek Robert110100000
17.Střídavý Start-14000000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman2373013203.3204122009
2.Stružka Radomír2701203.50020000
3.Marek Leoš69339042004.84013520131
4.Střídavý Start-1421101205.50010010
5.Jünger Tomáš34198020705.74001120615
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František116135551903243112
2.Ondrušek Michal109114671813630101
3.Minarčík Tomáš11710357160666372
4.Dynka Petr1308863151413190
5.Staník Jiří1197073143885251
6.Turčínek Tomáš1063731681363050
7.Juřeník Petr48442367123041
8.Hela Vlastimil sen.108254267643000
9.Gabrhel Miroslav85342660282121
10.Dolina Michal108232952221050
11.Procházka Radim1172122431021121
12.Lisoněk Lukáš5718254381120
13.Hela Vlastimil jun.46211334662011
14.Valíček Michal8491827280030
15.Valter Ivo7171724220000
16.Kadlec Martin338614140000
17.Málek Robert110100000
18.Hela Libor000000000
19.xxx 100020000
20.Táborský Miroslav100000000
21.Střídavý start000000000
vytvořeno ZK