úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2021 - 22 Valašská Hokejová Liga - B
Bilance týmu:27 (2-2-0-1-22) 112:229 11

Soutěže

2021 - 22 VHL - B   |   2020 - 21 VHL - B   |   2019 - 20 VHL - B   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
5299 05.09.2021, 17:00 ZS BB AHC Bojkovice A Tučňáci Horní Lideč 4:15
5301 12.09.2021, 20:15 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice A 10:3
5308 12.12.2021, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A Thirsty Team 6:8
5312 14.11.2021, 10:15 ZS BB HC Tarantule Nedašov AHC Bojkovice A 8:0
5317 03.10.2021, 15:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Drink Team 3:9
5323 10.10.2021, 19:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 4:3
5326 16.10.2021, 18:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Šumičtí Sokoli 4:3
5334 22.10.2021, 22:30 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice A 4:3 sn
5335 30.10.2021, 20:00 ZS BB AHC Bojkovice A HK Laviny Záriečie 4:6
5344 07.11.2021, 16:45 ZS BB Tučňáci Horní Lideč AHC Bojkovice A 9:6
5346 12.11.2021, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bílí Orli 0:8
5353 02.01.2022, 19:30 ZS BB Thirsty Team AHC Bojkovice A 10:7
5357 26.11.2021, 19:15 ZS BB AHC Bojkovice A HC Tarantule Nedašov 3:6
5362 17.12.2021, 22:45 ZS BB HC Drink Team AHC Bojkovice A 13:2
5368 16.01.2022, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bylnice 5:13
5371 19.03.2022, 18:15 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice A 8:3
5379 08.01.2022, 12:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Vlachovice 4:3
5380 25.03.2022, 20:15 ZS BB HK Laviny Záriečie AHC Bojkovice A 6:3
5389 21.01.2022, 22:00 ZS BB AHC Bojkovice A Tučňáci Horní Lideč 6:5 sn
5391 27.03.2022, 13:00 ZS BB HC Bílí Orli AHC Bojkovice A 11:5
5398 06.02.2022, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice A Thirsty Team 8:7 sn
5402 12.02.2022, 20:00 ZS BB HC Tarantule Nedašov AHC Bojkovice A 8:1
5407 20.02.2022, 15:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Drink Team 6:9
5413 27.02.2022, 18:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 18:5
5416 13.03.2022, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Šumičtí Sokoli 6:8
5424 21.03.2022, 20:15 ZS BB HC Vlachovice AHC Bojkovice A 12:8
5425 18.03.2022, 18:30 ZS BB AHC Bojkovice A HK Laviny Záriečie 4:8

Statistika

  • 2021 - 22 Valašská Hokejová Liga - B
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Hamšík Pavel17125010207.3502210113
2.Střídavý Start-1454403008.80001004
3.Jünger Tomáš21901209.50000002
4.Marek Leoš115060150000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Staník Jiří2617102780000
2.Valíček Michal15639100010
3.Valter Ivo212101240000
4.Procházka Radim1312360000
5.Hela Vlastimil sen.1752720010
6.Turčínek Tomáš182810100000
7.Minarčík Tomáš2491120101000
8.Ondrušek Michal251282060020
9.Dynka Petr25131326120000
10.Gabrhel Miroslav208816100000
11.Dolina Michal1743741000
12.Brhlík František171282000000
13.Hela Vlastimil jun.711240000
14.Gago Petr1153860001
15.Martinec Roman1010313161002
16.Střídavý Start-14845940000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman2373013203.3204122009
2.Stružka Radomír2701203.50020000
3.Marek Leoš72358043804.9013630132
4.Jünger Tomáš51335030906.5001420629
5.Hamšík Pavel21151012607.1902410115
6.Kovář Petr1806080000001
7.Střídavý Start-141210907209.080021018
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František152167702373463142
2.Ondrušek Michal152140922324460131
3.Minarčík Tomáš166137802171028472
4.Dynka Petr18211491205614190
5.Staník Jiří170107962031067351
6.Turčínek Tomáš1464044841623050
7.Gabrhel Miroslav117433881402121
8.Hela Vlastimil sen.145314778763010
9.Dolina Michal139343872322160
10.Juřeník Petr48442367123041
11.Procházka Radim1492429531261121
12.Martinec Roman25291746222022
13.Lisoněk Lukáš5718254381120
14.Valter Ivo11893140420000
15.Valíček Michal112162238420040
16.Hela Vlastimil jun.57221436972011
17.Kadlec Martin349615140000
18.Gago Petr227613120011
19.Málek Robert110100000
20.Hela Libor000000000
21.xxx 100020000
22.Táborský Miroslav100000000
23.Střídavý start000000000
vytvořeno ZK