úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice B

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:27 (4-2-0-1-20) 137:211 17

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-C002 27.10.2018, 17:00 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 3:4 sn
18-C006 16.09.2018, 14:40 ZS BB AHC Bojkovice B HC Všemina 4:6
18-C011 23.09.2018, 16:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:3
18-C030 29.09.2018, 22:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 4:12
18-C045 06.10.2018, 15:00 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice B 9:1
18-C049 30.12.2018, 20:15 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 6:2
18-C063 21.10.2018, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli 4:5
18-C066 08.09.2018, 10:00 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří AHC Bojkovice B 5:8
18-C079 03.11.2018, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 10:12
18-C086 11.11.2018, 11:15 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team 1:5
18-C095 18.11.2018, 21:30 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 3:4 sn
18-C106 24.11.2018, 19:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 2:7
18-C111 02.12.2018, 18:00 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 8:5
18-C126 08.12.2018, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 3:4 sn
18-C130 16.12.2018, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 13:6
18-C144 04.01.2019, 20:45 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B 5:3
18-C147 13.01.2019, 19:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří 5:8
18-C160 24.03.2019, 11:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 11:7
18-C167 26.01.2019, 10:45 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 8:4
18-C176 03.03.2019, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Všemina 5:9
18-C187 16.02.2019, 22:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 10:6
18-C192 16.03.2019, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 11:7
18-C207 20.01.2019, 18:00 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice B 15:5
18-C211 09.02.2019, 15:45 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 5:0
18-C225 22.02.2019, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli 4:12
18-C228 01.02.2019, 22:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří AHC Bojkovice B 5:10
18-C241 31.03.2019, 15:15 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 9:19

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-331606060000001
2.Urbánek Josef85504806.880011006
3.Páral Filip17145010208.5300310112
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koželuha Martin330321000
2.Mikulášek Adam943741000
3.Urbánek Filip801100000
4.Salvet Ladislav200040000
5.Mlček Tomáš541520000
6.Chvílíček Martin12641060001
7.Valter Lubomír1815680000
8.Holík Karel2023560000
9.Gago Petr131081821100
10.Schäffer Pavel2312820250120
11.Dynka Jiří1123540000
12.Kúdela Marek711200000
13.Kuchař Marek2110122260000
14.Machara Petr521301000
15.Šimoník Michal243700100
16.Tománek Jiří1332540000
17.Neveselý Jiří1628204860011
18.Chovanec Libor1928144262000
19.Jančařík Jan100000000
20.Ogrodník Vlastimil101100000
21.Chovanec Zdeněk7651160000
22.Střídavý Start-33158101880031
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-33315018050110011
2.Urbánek Josef85504806.880011006
3.Páral Filip65537039908.08001610345
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Neveselý Jiří405955114103142
2.Chovanec Libor42553186204020
3.Kuchař Marek62392766441030
4.Schäffer Pavel64361450492130
5.Gago Petr34272047142110
6.Šimoník Michal2621183961100
7.Chvílíček Martin37231235301011
8.Chovanec Zdeněk1915122780010
9.Martinec Patrik181282081000
10.Valter Lubomír5041115341000
11.Tománek Jiří4711415360000
12.Spáčil Zdeněk25771480000
13.Valenta Ivan1810414100000
14.Kúdela Marek17391220000
15.Dynka Jiří359312161000
16.Mlček Tomáš21459140000
17.Holík Karel53448120000
18.Raška Tomáš662820000
19.Mikulášek Adam1053842010
20.Ogrodník Vlastimil752741000
21.Husařík Svatopluk24347100000
22.Urbánek Filip1306600000
23.Popelka Dominik15246120010
24.Machara Petr722401000
25.Koželuha Martin330321000
26.Salvet Ladislav1110160000
27.Urbánek Josef000000000
28.Lisoněk Lukáš000000000
29.Jančařík Jan100000000
vytvořeno ZK