úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Pozlovice

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:27 (11-1-0-4-11) 158:169 39

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-C001 28.10.2018, 19:45 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Pozlovice 4:5 sn
18-C005 11.11.2018, 19:45 ZS BB HC Pozlovice HC Bylnice 8:6
18-C009 19.01.2019, 19:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Pozlovice 5:4 sn
18-C031 24.03.2019, 14:30 ZS BB HC Pozlovice Buldogs Team 5:2
18-C042 04.11.2018, 17:30 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice 4:11
18-C049 30.12.2018, 20:15 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 6:2
18-C058 29.03.2019, 20:45 ZS BB HC Všemina HC Pozlovice 8:4
18-C067 23.12.2018, 16:15 ZS BB HC Pozlovice HC Šumičtí Sokoli 2:8
18-C076 22.12.2018, 12:15 ZS BB HC Sharks HC Pozlovice 11:3
18-C085 10.11.2018, 13:30 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vláří 5:6
18-C094 18.11.2018, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Pozlovice 12:8
18-C103 23.11.2018, 22:30 ZS BB HC Pozlovice HK Lavina Záriečie B 11:6
18-C112 01.12.2018, 10:00 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice 8:7 sn
18-C121 07.12.2018, 19:00 ZS BB HC Pozlovice NOaCO Team 11:2
18-C130 16.12.2018, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 13:6
18-C139 06.01.2019, 19:00 ZS BB HC Pozlovice HC Všemina 3:4 sn
18-C148 12.01.2019, 22:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Pozlovice 9:4
18-C157 01.02.2019, 20:45 ZS BB HC Pozlovice HC Sharks 3:4
18-C166 26.01.2019, 22:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Pozlovice 5:8
18-C175 23.03.2019, 12:30 ZS BB HC Pozlovice HC Bylnice 0:5
18-C184 16.02.2019, 12:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Pozlovice 4:8
18-C193 15.03.2019, 20:45 ZS BB HC Pozlovice Buldogs Team 13:8
18-C202 03.03.2019, 19:00 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice 13:2
18-C211 09.02.2019, 15:45 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 5:0
18-C220 24.02.2019, 19:45 ZS BB HC Všemina HC Pozlovice 7:6 sn
18-C229 08.03.2019, 22:30 ZS BB HC Pozlovice HC Šumičtí Sokoli 5:13
18-C238 31.03.2019, 12:15 ZS BB HC Sharks HC Pozlovice 0:5

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-241302403.250031000
2.Koudelka Štěpán128707207.250050016
3.Jahoda Jiří86504808.130010034
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šarman Daniel71171841112
2.Plášek Jaroslav138715141000
3.Plšek Radim853880000
4.Mlček Leoš2311122381010
5.Baláž Martin1842640000
6.Bernátek Lubomír15891781010
7.Čala Radek12134120000
8.Prekop Robert000000000
9.Švadleňák Jarmil741520000
10.Žebráček Milan2051680000
11.Bartončík Ondřej1113420000
12.Procházka Petr000000000
13.Valenta Radek81462002000
14.Januška Filip1353820010
15.Bednařík Jaroslav21145140000
16.Ševčík Jakub000000000
17.Mališka Alois151562103000
18.Čech Jiří602220000
19.Prekop Michal1512152760010
20.Krupica Martin19151025330010
21.Střídavý Start-214281341123041
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-262103603.50041001
2.Koudelka Štěpán22164013207.4500800113
3.Jahoda Jiří1310707808.230010048
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prekop Michal26252247120020
2.Šarman Daniel1523143791112
3.Valenta Radek1722143602000
4.Krupica Martin31191534350020
5.Mlček Leoš39171532161010
6.Mališka Alois211872523000
7.Bernátek Lubomír2513112481010
8.Jurák Michal188162440000
9.Plášek Jaroslav138715141000
10.Slováček Michal5771402000
11.Žebráček Milan341121380010
12.Baláž Martin27641060000
13.Bartončík Ondřej2736941000
14.Plšek Radim853880000
15.Januška Filip2453860010
16.Bednařík Jaroslav37156400000
17.Guryča Václav4426200000
18.Čala Radek17145120000
19.Švadleňák Jarmil841540000
20.Čech Jiří1402220000
21.Hlaváček Petr210100010
22.Prekop Robert101140000
23.Juřica Adam000000000
24.Baďura Vítězslav000000000
25.Procházka Petr000000000
26.Hruboš Martin000000000
27.Červenka Tomáš000000000
28.Ševčík Jakub000000000
vytvořeno ZK