úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:20 (16-1-0-1-2) 131:65 51

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-C004 27.10.2018, 10:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 3:2
18-C005 15.09.2018, 20:30 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 1:8
18-C011 23.09.2018, 16:15 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:3
18-C032 30.09.2018, 18:00 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Sharks 1:2
18-C041 06.10.2018, 22:00 ZS BB HC Sharks HC Bohuslavice n. Vláří 15:1
18-C052 13.10.2018, 17:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 5:6 sn
18-C057 19.10.2018, 20:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 6:7 sn
18-C072 08.09.2018, 15:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks 4:6
18-C076 22.12.2018, 12:15 ZS BB HC Sharks HC Pozlovice 11:3
18-C090 10.11.2018, 11:45 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:3
18-C093 16.11.2018, 22:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:1
18-C106 24.11.2018, 19:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 2:7
18-C113 01.12.2018, 13:30 ZS BB HC Sharks HC Šumičtí Sokoli 5:2
18-C122 07.12.2018, 22:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Sharks 5:7
18-C133 15.12.2018, 12:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 13:5
18-C138 06.01.2019, 20:45 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:11
18-C153 19.01.2019, 14:00 ZS BB HC Sharks HC Všemina 6:2
18-C157 01.02.2019, 20:45 ZS BB HC Pozlovice HC Sharks 3:4
18-C171 27.01.2019, 19:45 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 6:3
18-C174 23.03.2019, 10:45 ZS BB Buldogs Team HC Sharks :
18-C187 16.02.2019, 22:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B :
18-C194 17.03.2019, 20:45 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Sharks :
18-C203 02.03.2019, 18:30 ZS BB HC Sharks HC Bohuslavice n. Vláří :
18-C214 10.02.2019, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:3
18-C219 23.02.2019, 22:30 ZS BB HC Sharks NOaCO Team :
18-C234 10.03.2019, 16:15 ZS BB HC Všemina HC Sharks :
18-C238 31.03.2019, 12:15 ZS BB HC Sharks HC Pozlovice :

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal134007803.0800110011
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Kučera Ladislav10101121120010
2.Vlček Richard972941010
3.Svízela Jan520220100
4.Holík Stanislav ml.942620100
5.Macek Michal214500010
6.Polášek Roman6213100000
7.Ševela Ondřej654941010
8.Babáček Ondřej9861481020
9.Gerych Pavel1234780010
10.Rosík Miroslav1234760010
11.Langer Libor223500000
12.Gerža Marek101100000
13.Gorec Radomír10861462111
14.Lamper Jan101552000020
15.Temlík Lukáš936921000
16.Holík Stanislav st.300040000
17.Koller Daniel61171820000
18.Baďura Vítězslav000000000
19.Červenka Tomáš000000000
20.Střídavý Start-21100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal37139023703.52002310211
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel57533285282020
2.Babáček Ondřej65403474801030
3.Prokeš Antonín34591069433162
4.Kučera Ladislav39362763380030
5.Vlček Richard70351550162130
6.Gorec Radomír77262450143112
7.Polášek Roman55311849325120
8.Rosík Miroslav91182341582020
9.Langer Libor2922931121040
10.Holík Stanislav ml.48141428281101
11.Lamper Jan182082860030
12.Gerych Pavel841013231161030
13.Paták Karel2810919240000
14.Ševela Ondřej2091019121110
15.Slovák Martin26861401000
16.Hrabica Vlastimil32761380010
17.Valčík Josef15841240010
18.Svízela Jan395611450100
19.Gerža Marek253710100000
20.Sedlář Radek6641020011
21.Fojtů Albert12821040000
22.Temlík Lukáš936921000
23.Hanzlík Jan1381960110
24.Maček Michal43729130000
25.Koncer Pavel462681730000
26.Tomek Michal443700021
27.Souček Petr861720200
28.Čuřík Petr1252700000
29.Laštovica Viktor541560010
30.Macek Michal214500010
31.Kráčala Roman332500000
32.Sovička Petr841500010
33.Střídavý Start-215044260000
34.Kovařík Petr531420000
35.Mikšík Petr7314100100
36.Smetánka Václav821300000
37.Zvonek Miroslav220201000
38.Skřipka Lukáš211240000
39.Smetánka Jindřich302200000
40.Malíček Petr411200000
41.Liška Michal311220000
42.Sýkora Ladislav311200000
43.Maňák Josef620261000
44.Krajča Vojtěch202200000
45.Houdek Daniel1002240000
46.Plšek Aleš320200100
47.Kostka Erik110100000
48.210100000
49.Skřipka Jaroslav110100000
50.Holík Stanislav st.28101200010
51.Kubiš David301100000
52.Pertl Robert101100000
53.Januška Pavel401120000
54.Hnízdal Daniel101100000
55.Chlup Ondřej600000000
56.Maliňák Erik000000000
57.Trusina Tomáš100000000
58.Hnízdal Michal100000000
59.Baďura Vítězslav000000000
60.Málek Jaroslav000000000
61.Kadlec Martin100020000
62.xxx 5000160000
63.Hlobil Aleš100000000
64.Červenka Tomáš000000000
vytvořeno ZK