úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

Valašská Hokejová Liga - C

č. u. datum čas domácí hosté místo rozhodčí
18-C057 19.10.2018 20:45 HC Sharks NOaCO Team ZS BB Nezadáno
18-C059 20.10.2018 21:45 HC Bylnice HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
18-C061 21.10.2018 14:30 Buldogs Team HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
18-C063 21.10.2018 19:45 AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
18-C004 27.10.2018 10:00 HC Sharks HC Bylnice ZS BB Nezadáno
18-C001 27.10.2018 15:15 HK Lavina Záriečie B HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
18-C002 27.10.2018 17:00 NOaCO Team AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
18-C003 27.10.2018 18:45 HC Všemina Buldogs Team ZS BB Nezadáno
18-C075 02.11.2018 20:45 HC Bylnice HC Všemina ZS BB Nezadáno
18-C081 03.11.2018 14:45 HC Šumičtí Sokoli HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
18-C079 03.11.2018 21:30 AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
18-C077 04.11.2018 18:00 Buldogs Team NOaCO Team ZS BB Nezadáno
18-C090 10.11.2018 11:45 HC Bylnice HC Sharks ZS BB Nezadáno
18-C088 10.11.2018 17:00 Buldogs Team HC Všemina ZS BB Nezadáno
18-C086 11.11.2018 11:15 AHC Bojkovice B NOaCO Team ZS BB Nezadáno
18-C084 11.11.2018 16:15 HC Šumičtí Sokoli HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
18-C099 16.11.2018 20:45 HK Lavina Záriečie B HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
18-C093 16.11.2018 22:30 HC Sharks Buldogs Team ZS BB Nezadáno
18-C095 17.11.2018 11:45 HC Všemina AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
18-C097 17.11.2018 22:15 NOaCO Team HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
18-C104 24.11.2018 16:30 HC Šumičtí Sokoli HC Všemina ZS BB Nezadáno
18-C106 24.11.2018 18:15 AHC Bojkovice B HC Sharks ZS BB Nezadáno
18-C102 25.11.2018 14:30 HC Bohuslavice n. Vláří NOaCO Team ZS BB Nezadáno
18-C108 25.11.2018 18:00 Buldogs Team HC Bylnice ZS BB Nezadáno
18-C117 01.12.2018 10:00 NOaCO Team HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
18-C113 01.12.2018 13:30 HC Sharks HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
18-C115 02.12.2018 11:15 HC Všemina HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
18-C111 02.12.2018 16:15 HC Bylnice AHC Bojkovice B ZS BB Nezadáno
18-C122 07.12.2018 22:30 HC Bohuslavice n. Vláří HC Sharks ZS BB Nezadáno
18-C120 08.12.2018 18:15 HK Lavina Záriečie B HC Všemina ZS BB Nezadáno
18-C126 08.12.2018 21:45 AHC Bojkovice B Buldogs Team ZS BB Nezadáno
18-C124 09.12.2018 11:15 HC Šumičtí Sokoli HC Bylnice ZS BB Nezadáno
18-C129 14.12.2018 20:45 Buldogs Team HC Šumičtí Sokoli ZS BB Nezadáno
18-C133 15.12.2018 11:45 HC Sharks HK Lavina Záriečie B ZS BB Nezadáno
18-C131 15.12.2018 18:45 HC Bylnice HC Bohuslavice n. Vláří ZS BB Nezadáno
18-C135 15.12.2018 22:15 HC Všemina NOaCO Team ZS BB Nezadáno
vytvořeno ZK