úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice B

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:18 (6-0-0-2-10) 104:128 20

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4788 06.09.2019, 20:45 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B 10:5
4793 14.09.2019, 19:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 6:10
4798 21.09.2019, 13:15 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 4:11
4803 29.09.2019, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří 8:6
4808 04.10.2019, 22:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B 8:4
4813 06.12.2019, 22:30 ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team 3:9
4818 19.10.2019, 18:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B 4:8
4823 14.12.2019, 21:30 ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team 6:3
4828 01.11.2019, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B 6:3
4833 09.11.2019, 20:15 ZS BB AHC Bojkovice B HC Bylnice 6:7 sn
4838 17.11.2019, 14:30 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 1:6
4843 23.11.2019, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Francova Lhota 2:9
4848 01.12.2019, 21:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří AHC Bojkovice B 13:5
4853 08.12.2019, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Šumičtí Sokoli 3:8
4858 04.01.2020, 13:00 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice B 6:11
4863 21.12.2019, 17:15 ZS BB AHC Bojkovice B HK Lavina Záriečie B 6:10
4868 12.01.2020, 19:00 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice B 6:5 sn
4873 18.01.2020, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Všemina 6:8
4878 25.01.2020, 17:00 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice B :
4883 , ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice :
4888 , ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B :
4893 , ZS BB AHC Bojkovice B HC Bohuslavice n. Vláří :
4898 , ZS BB HC Šumičtí Sokoli AHC Bojkovice B :
4903 , ZS BB AHC Bojkovice B Buldogs Team :
4908 , ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice B :
4913 , ZS BB AHC Bojkovice B NOaCO Team :
4918 , ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice B :

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Páral Filip18127010807.0600600210
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Dynka Jiří500000000
2.Holík Karel900000000
3.Husařík Svatopluk1722460000
4.Chovanec Libor1723153882020
5.Chovanec Zdeněk8751200010
6.Chvílíček Martin522440000
7.Kúdela Marek000000000
8.Kuchař Marek135611200000
9.Lisoněk Lukáš000000000
10.Machara Petr000000000
11.Martinec Patrik301140000
12.Mikulášek Adam000000000
13.Mlček Tomáš000000000
14.Neveselý Jiří1723244742121
15.Ogrodník Vlastimil110100000
16.Popelka Dominik221320010
17.Salvet Ladislav000000000
18.Schäffer Pavel13911081000
19.Spáčil Zdeněk100000000
20.Šimoník Michal1711132460000
21.Tománek Jiří1240440000
22.Urbánek Filip000000000
23.Valenta Ivan158412100000
24.Valter Lubomír1021380000
25.Střídavý Start-33311200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-3326012030110001
2.Urbánek Josef85504806.880011006
3.Páral Filip58483035708.12001310341
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Neveselý Jiří33514495102132
2.Chovanec Libor36512980144020
3.Kuchař Marek57372663400030
4.Gago Petr34272047142110
5.Schäffer Pavel59301343491120
6.Šimoník Michal1915163160100
7.Chvílíček Martin33201030220011
8.Chovanec Zdeněk1513102360010
9.Spáčil Zdeněk25771480000
10.Valter Lubomír4341014341000
11.Tománek Jiří4310414340000
12.Martinec Patrik14861461000
13.Kúdela Marek17391220000
14.Dynka Jiří309312141000
15.Valenta Ivan158412100000
16.Holík Karel51448120000
17.Raška Tomáš662820000
18.Ogrodník Vlastimil752741000
19.Mikulášek Adam943741000
20.Urbánek Filip1306600000
21.Popelka Dominik15246120010
22.Mlček Tomáš19426140000
23.Husařík Svatopluk1722460000
24.Machara Petr722401000
25.Koželuha Martin330321000
26.Salvet Ladislav1110160000
27.Urbánek Josef000000000
28.Lisoněk Lukáš000000000
29.Jančařík Jan100000000
vytvořeno ZK