úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Francova Lhota

Soutěž:2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:18 (11-1-0-0-6) 113:105 35

Soutěže

2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - C   |   2016 - 17 VHL - C   |   2015 - 16 VHL - C   |   2014 - 15 A4 -    |   2014 - 15 D-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2014 - 15 VHL - B   |   2013 - 14 VHL - D   |   2012 - 13 VHL - D   |   2011 - 12 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4789 06.09.2019, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota NOaCO Team 9:3
4797 14.09.2019, 15:30 ZS BB HC Bylnice HC Francova Lhota 8:4
4798 21.09.2019, 13:15 ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B 4:11
4807 28.09.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Šumičtí Sokoli 4:7
4809 06.10.2019, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Francova Lhota 3:11
4816 12.10.2019, 14:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Všemina 4:3
4820 19.10.2019, 13:00 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 6:7
4825 25.10.2019, 20:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří 7:4
4831 02.11.2019, 13:45 ZS BB Buldogs Team HC Francova Lhota 3:9
4834 08.11.2019, 20:45 ZS BB NOaCO Team HC Francova Lhota 3:4
4842 16.11.2019, 15:30 ZS BB HC Francova Lhota HC Bylnice 3:17
4843 23.11.2019, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice B HC Francova Lhota 2:9
4852 30.11.2019, 18:30 ZS BB HC Šumičtí Sokoli HC Francova Lhota 4:0
4854 08.12.2019, 21:30 ZS BB HC Francova Lhota HK Lavina Záriečie B 8:6
4861 15.12.2019, 19:45 ZS BB HC Všemina HC Francova Lhota 7:12
4865 21.12.2019, 12:00 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 6:5 sn
4870 11.01.2020, 20:30 ZS BB HC Bohuslavice n. Vláří HC Francova Lhota 3:7
4876 17.01.2020, 22:30 ZS BB HC Francova Lhota Buldogs Team 5:10
4879 25.01.2020, 15:15 ZS BB HC Francova Lhota NOaCO Team :
4887 , ZS BB HC Bylnice HC Francova Lhota :
4888 , ZS BB HC Francova Lhota AHC Bojkovice B :
4897 , ZS BB HC Francova Lhota HC Šumičtí Sokoli :
4899 , ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Francova Lhota :
4906 , ZS BB HC Francova Lhota HC Všemina :
4910 , ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota :
4915 , ZS BB HC Francova Lhota HC Bohuslavice n. Vláří :
4921 , ZS BB Buldogs Team HC Francova Lhota :

Statistika

  • 2019 - 20 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jaroš Mojmír62103603.50060000
2.Střídavý Start-463903606.50021003
3.Košut Josef545030090030002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeček Michal1263900000
2.Bambuch Martin110101000
3.Bambuch Jozef310160000
4.Gajdošík Filip823580000
5.Chmela Radek423500000
6.Juráň Pavel100000000
7.Kindl Roman103300000
8.Kindl Marek513460000
9.Kindl Zdeněk000000000
10.Kulíšek Richard st.15211334121031
11.Matůš Lukáš000000000
12.Mňačko Martin102220000
13.Naiser Jaromír453880110
14.Novosad Karel100020000
15.Novosad Viktor000000000
16.Novosad Jaroslav91451920010
17.Psota Marek201120000
18.Ptáček Jiří732500010
19.Rösner Michal125152000020
20.Rošlapil Stanislav703340000
21.Šerý René175611401000
22.Šuta Jakub17251237221040
23.Šuta Milan15303140000
24.Tkadlec Jiří1114540000
25.Šuta David1635820000
26.Střídavý Start-4711102180000
27.Mikoláš Jozef444800000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Slováček Ivo1306030010000
2.Poruba Jakub1306030010000
3.Kindl Marek39018030020001
4.Střídavý start31101803.670020001
5.Jaroš Mojmír92461055804.96024740140
6.31601805.330010002
7.Sába Marcel21301206.50010001
8.Střídavý Start-422143014106.0900810013
9.Jevtušenko Sergej1706070010000
10.Košut Josef19149011407.8400510211
11.Kostka Milan1806080000001
12.Brlica František1806080000001
13.1906090000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šuta Jakub1271537122420089151
2.Rösner Michal1095672128125040
3.Naiser Jaromír857235107562162
4.Novosad Viktor45643195144150
5.Šerý René1205140911374150
6.Gajdošík Filip92373774540120
7.Ptáček Jiří5847216842340
8.Střídavý Start-430372865482200
9.Matůš Lukáš374321641004260
10.Skřipka Jaroslav47222648132041
11.Psota Marek49202545301040
12.Surovec Daniel51231841102020
13.Rošlapil Stanislav1061723401580150
14.Kulíšek Richard st.15211334121031
15.Novosad Karel29171431203100
16.Kindl Roman541019291101110
17.Chmela Radek2813142720000
18.Šuta Milan1071212241011010
19.Novosad Jaroslav91451920010
20.Juráň Pavel19671361000
21.Hlavica David315813141010
22.Kindl Zdeněk257613300010
23.Kindl Marek225712701000
24.Bambuch Jozef8746101441010
25.xxx 57310123001
26.Mňačko Martin37371081000
27.Tomeček Michal1263900000
28.Šuta David1635820000
29.Mikoláš Jozef444800000
30.Tkadlec Jiří1114540000
31.Důbrava Tomáš204400000
32.Bambuch Martin321301000
33.Tulpa Tomáš130320000
34.530300010
35.Kostka Milan220200010
36.Hrbáček Jiří102200000
37.Juřica Michal310120000
38.Biernát David1110141000
39.Poruba Jakub101100000
40.Novosad Lukáš000000000
41.Skřipka Lukáš000000000
42.Krajča Vojtěch000000000
43.Juráň Radek000000000
44.Chovanec Jan000000000
45.Skřipka Dominik000000000
46.Číž Martin200020000
47.Františák Martin000000000
48.Řezníček Josef000000000
vytvořeno ZK