úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Pozlovice

Soutěž:2021 - 22 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:16 (12-1-0-0-3) 116:61 38

Soutěže

2021 - 22 VHL - C   |   2020 - 21 VHL - C   |   2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
5433 12.09.2021, 15:00 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice 2:5
5441 25.09.2021, 20:00 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vl. 7:6
5442 02.10.2021, 13:30 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 6:1
5448 08.10.2021, 20:45 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 6:3
5451 04.09.2021, 21:45 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice 3:11
5455 16.10.2021, 15:15 ZS BB HC Pozlovice HC Klobucké Laviny 1:2
5460 23.10.2021, 11:45 ZS BB HC Black Panthers HC Pozlovice 3:7
5462 31.10.2021, 19:45 ZS BB HC Pozlovice HC Všemina 9:1
5469 07.11.2021, 15:00 ZS BB HC Pozlovice NOaCO Team 13:6
5477 19.11.2021, 19:15 ZS BB HC Bohuslavice n. Vl. HC Pozlovice 5:13
5478 27.11.2021, 11:30 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 8:2
5484 05.12.2021, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 4:8
5487 10.12.2021, 21:00 ZS BB HC Pozlovice Buldogs Team 4:6
5491 17.12.2021, 19:15 ZS BB HC Klobucké Laviny HC Pozlovice 4:11
5496 08.01.2022, 21:00 ZS BB HC Pozlovice HC Black Panthers 8:5
5498 16.01.2022, 14:30 ZS BB HC Všemina HC Pozlovice 3:4 sn
5505 23.01.2022, 14:45 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice :
5513 05.02.2022, 13:30 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vl. :
5514 13.02.2022, 10:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice :
5520 18.02.2022, 21:00 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B :
5523 25.02.2022, 19:15 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice :
5527 12.03.2022, 21:45 ZS BB HC Pozlovice HC Klobucké Laviny :
5532 06.03.2022, 20:15 ZS BB HC Black Panthers HC Pozlovice :
5534 19.03.2022, 21:45 ZS BB HC Pozlovice HC Všemina :

Statistika

  • 2021 - 22 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jahoda Jiří1006000110000
2.Střídavý Start-241402403.50020002
3.Koudelka Štěpán103706003.70181001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Baláž Martin622400010
2.Bartončík Ondřej520220000
3.Bednařík Jaroslav14235220000
4.Bernátek Lubomír612320000
5.Čech Jiří000000000
6.Guryča Václav221300100
7.Hlaváček Petr3551000000
8.Januška Filip612300000
9.Jurák Michal1417112840150
10.Krupica Martin1310162620110
11.Mališka Alois981921000
12.Mlček Leoš1211112261110
13.Prekop Michal100000000
14.Slováček Michal3671300000
15.Šarman Daniel1227123960130
16.Valenta Radek471800000
17.Žebráček Milan1142600010
18.Horňák David400020000
19.Adamušková Petra510120010
20.Mizera Josef000000000
21.Kočík Jakub400020000
22.Jurák Dominik14481220000
23.Jasenská Anna301120000
24.Slováček Jakub212300000
25.Střídavý Start-2723560000
26.Struška Josef220200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-2133807802.920281004
2.Koudelka Štěpán39257023406.59011710120
3.Jahoda Jiří19147011407.7401300412
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šarman Daniel33563894191342
2.Krupica Martin55373774431140
3.Jurák Michal44353570200150
4.Mlček Leoš64312859302120
5.Prekop Michal32312556161020
6.Valenta Radek2430174702000
7.Slováček Michal1228184604010
8.Mališka Alois3630124244000
9.Bernátek Lubomír39151429101010
10.Žebráček Milan5918927220020
11.Baláž Martin43981760020
12.Bednařík Jaroslav6261016740000
13.Bartončík Ondřej40691581000
14.Januška Filip371051580010
15.Plášek Jaroslav138715141000
16.Hlaváček Petr7851320020
17.Jurák Dominik16491320000
18.Guryča Václav6639200100
19.Plšek Radim853880000
20.Švadleňák Jarmil841540000
21.Čala Radek17145120000
22.Čech Jiří1813420000
23.Jasenská Anna613440000
24.Slováček Jakub212300000
25.Adamušková Petra1011240010
26.Struška Josef220200000
27.Prekop Robert101140000
28.Kočík Jakub801160000
29.Mizera Josef000000000
30.Procházka Petr000000000
31.Hruboš Martin000000000
32.Červenka Tomáš000000000
33.Ševčík Jakub000000000
34.Juřica Adam000000000
35.Baďura Vítězslav000000000
36.Horňák David600040000
vytvořeno ZK