úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Pozlovice

Soutěž:2021 - 22 Valašská Hokejová Liga - C
Bilance týmu:24 (16-1-0-0-7) 160:92 50

Soutěže

2021 - 22 VHL - C   |   2020 - 21 VHL - C   |   2019 - 20 VHL - C   |   2018 - 19 VHL - C

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
5433 12.09.2021, 15:00 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice 2:5
5441 25.09.2021, 20:00 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vl. 7:6
5442 02.10.2021, 13:30 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 6:1
5448 08.10.2021, 20:45 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 6:3
5451 04.09.2021, 21:45 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice 3:11
5455 16.10.2021, 15:15 ZS BB HC Pozlovice HC Klobucké Laviny 1:2
5460 23.10.2021, 11:45 ZS BB HC Black Panthers HC Pozlovice 3:7
5462 31.10.2021, 19:45 ZS BB HC Pozlovice HC Všemina 9:1
5469 07.11.2021, 15:00 ZS BB HC Pozlovice NOaCO Team 13:6
5477 19.11.2021, 19:15 ZS BB HC Bohuslavice n. Vl. HC Pozlovice 5:13
5478 27.11.2021, 11:30 ZS BB HC Pozlovice HC Francova Lhota 8:2
5484 05.12.2021, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice B HC Pozlovice 4:8
5487 10.12.2021, 21:00 ZS BB HC Pozlovice Buldogs Team 4:6
5491 17.12.2021, 19:15 ZS BB HC Klobucké Laviny HC Pozlovice 4:11
5496 08.01.2022, 21:00 ZS BB HC Pozlovice HC Black Panthers 8:5
5498 16.01.2022, 14:30 ZS BB HC Všemina HC Pozlovice 3:4 sn
5505 23.01.2022, 14:45 ZS BB NOaCO Team HC Pozlovice 2:5
5513 05.02.2022, 13:30 ZS BB HC Pozlovice HC Bohuslavice n. Vl. 13:3
5514 13.02.2022, 10:45 ZS BB HC Francova Lhota HC Pozlovice 4:2
5520 18.02.2022, 20:15 ZS BB HC Pozlovice AHC Bojkovice B 12:3
5523 25.02.2022, 20:15 ZS BB Buldogs Team HC Pozlovice 6:7
5527 27.03.2022, 21:15 ZS BB HC Pozlovice HC Klobucké Laviny 0:5
5532 06.03.2022, 20:15 ZS BB HC Black Panthers HC Pozlovice 5:3
5534 19.03.2022, 21:45 ZS BB HC Pozlovice HC Všemina 2:3

Statistika

  • 2021 - 22 Valašská Hokejová Liga - C
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jahoda Jiří1006000110000
2.Střídavý Start-251703003.40030002
3.Koudelka Štěpán166009603.7501111004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Baláž Martin722400010
2.Bartončík Ondřej621340000
3.Bednařík Jaroslav21347340000
4.Bernátek Lubomír1023580000
5.Čech Jiří000000000
6.Guryča Václav324620100
7.Hlaváček Petr5871520000
8.Januška Filip812300000
9.Jurák Michal21221638160150
10.Krupica Martin20182139100220
11.Mališka Alois12841261000
12.Mlček Leoš1613132681110
13.Prekop Michal100000000
14.Slováček Michal61292100010
15.Šarman Daniel1536165260230
16.Valenta Radek672900000
17.Žebráček Milan1754920010
18.Horňák David601120000
19.Adamušková Petra510120010
20.Mizera Josef000000000
21.Kočík Jakub400020000
22.Jurák Dominik208111920020
23.Jasenská Anna301120000
24.Slováček Jakub526800000
25.Střídavý Start-21133660000
26.Struška Josef220200000
27.Celec Marián212320000
28.Jančařík Tomáš110100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-2144108402.930291004
2.Koudelka Štěpán45280027006.22012010123
3.Jahoda Jiří19147011407.7401300412
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Šarman Daniel366542107191442
2.Krupica Martin62454287511250
3.Jurák Michal51404080320150
4.Mlček Leoš68333063322120
5.Prekop Michal32312556161020
6.Slováček Michal1534205404020
7.Valenta Radek2630184802000
8.Mališka Alois3930154584000
9.Bernátek Lubomír43161531161010
10.Žebráček Milan65191130240020
11.Jurák Dominik228122020020
12.Hlaváček Petr91171840020
13.Bednařík Jaroslav6971118860000
14.Baláž Martin44981760020
15.Bartončík Ondřej4161016101000
16.Januška Filip391051580010
17.Plášek Jaroslav138715141000
18.Guryča Václav76612220100
19.Plšek Radim853880000
20.Slováček Jakub526800000
21.Čala Radek17145120000
22.Švadleňák Jarmil841540000
23.Čech Jiří1813420000
24.Jasenská Anna613440000
25.Celec Marián212320000
26.Struška Josef220200000
27.Adamušková Petra1011240010
28.Horňák David801140000
29.Kočík Jakub801160000
30.Prekop Robert101140000
31.Jančařík Tomáš110100000
32.Baďura Vítězslav000000000
33.Mizera Josef000000000
34.Procházka Petr000000000
35.Hruboš Martin000000000
36.Červenka Tomáš000000000
37.Juřica Adam000000000
38.Ševčík Jakub000000000
vytvořeno ZK