úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (16-0-0-2-6) 175:102 50

Soutěže

2021 - 22 VHL - B   |   2020 - 21 VHL - B   |   2019 - 20 VHL - B   |   2018 - 19 VHL - B   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 A6 -    |   2014 - 15 VHL - C   |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4023 16.09.2017, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 19:3
4024 23.09.2017, 11:30 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 2:1
4030 01.10.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 14:7
4033 07.10.2017, 19:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 4:9
4037 14.10.2017, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina 8:3
4042 22.10.2017, 16:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A 5:4 sn
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4051 04.11.2017, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A 3:10
4059 29.12.2017, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice B AHC Bojkovice A 2:12
4060 05.01.2018, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bylnice 13:4
4066 01.12.2017, 22:15 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice A 6:5 sn
4069 10.12.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie B 6:7
4073 16.12.2017, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice A 7:2
4078 13.01.2018, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Valašské Klobouky 6:2
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4087 28.01.2018, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice A Buldogs Team 6:4
4095 11.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 10:5
4096 03.03.2018, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 5:7
4102 16.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 5:8
4105 25.02.2018, 16:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 8:5
4109 09.03.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina 3:4
4114 18.03.2018, 14:45 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A 2:9
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 4:2
4123 31.03.2018, 22:30 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A 3:8

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jünger Tomáš103906303.710050023
2.Marek Leoš146308404.500110003
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hela Vlastimil sen.16691580000
2.Valíček Michal1917820000
3.Lisoněk Lukáš745901000
4.Turčínek Tomáš204711180000
5.Brhlík František2443155861150
6.Hela Vlastimil jun.524620000
7.Valter Ivo21481280000
8.Staník Jiří2313152860010
9.Procházka Radim18369120000
10.Juřeník Petr161752201011
11.Minarčík Tomáš23171128200020
12.Dolina Michal19771400010
13.Gabrhel Miroslav13731020000
14.Kadlec Martin000000000
15.Ondrušek Michal2024153981040
16.Dynka Petr2423194270120
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Stružka Roman2373013203.3204122009
2.Stružka Radomír2701203.50020000
3.Marek Leoš72358043804.9013630132
4.Jünger Tomáš49316029706.38001420627
5.Hamšík Pavel42602406.50020002
6.Kovář Petr1806080000001
7.Střídavý Start-1476504209.290020014
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František135155622173463142
2.Ondrušek Michal128128842123860111
3.Minarčík Tomáš14312869197927472
4.Staník Jiří1459188179987351
5.Dynka Petr15810178179494190
6.Turčínek Tomáš1293836741523050
7.Hela Vlastimil sen.129264571743000
8.Juřeník Petr48442367123041
9.Dolina Michal122303565281160
10.Gabrhel Miroslav97353065302121
11.Procházka Radim1362327501201121
12.Lisoněk Lukáš5718254381120
13.Martinec Roman1621153661020
14.Hela Vlastimil jun.50211334932011
15.Valíček Michal98101929320030
16.Valter Ivo9872128380000
17.Kadlec Martin349615140000
18.Gago Petr1233660010
19.Málek Robert110100000
20.xxx 100020000
21.Táborský Miroslav100000000
22.Střídavý start000000000
23.Hela Libor000000000
vytvořeno ZK