úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

AHC Bojkovice A

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:13 (8-0-0-2-3) 108:57 26

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4023 16.09.2017, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B 19:3
4024 23.09.2017, 11:30 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A 2:1
4030 01.10.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team 14:7
4033 07.10.2017, 19:15 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A 4:9
4037 14.10.2017, 14:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina 8:3
4042 22.10.2017, 16:30 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A 5:4 sn
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4051 04.11.2017, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A 3:10
4059 29.12.2017, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice B AHC Bojkovice A 2:12
4060 05.01.2018, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Bylnice 13:4
4066 01.12.2017, 22:15 ZS BB NOaCO Team AHC Bojkovice A 6:5 sn
4069 10.12.2017, 21:45 ZS BB AHC Bojkovice A HK Lavina Záriečie B 6:7
4073 16.12.2017, 20:45 ZS BB HC Všemina AHC Bojkovice A 7:2
4078 13.01.2018, 17:30 ZS BB AHC Bojkovice A HC Valašské Klobouky :
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A :
4087 28.01.2018, 14:45 ZS BB AHC Bojkovice A Buldogs Team :
4095 11.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A AHC Bojkovice B :
4096 03.03.2018, 17:15 ZS BB HC Bylnice AHC Bojkovice A :
4102 16.02.2018, 20:30 ZS BB AHC Bojkovice A NOaCO Team :
4105 25.02.2018, 16:30 ZS BB HK Lavina Záriečie B AHC Bojkovice A :
4109 10.03.2018, 19:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Všemina :
4114 18.03.2018, 14:45 ZS BB HC Valašské Klobouky AHC Bojkovice A :
4116 24.03.2018, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks :
4123 31.03.2018, 20:45 ZS BB Buldogs Team AHC Bojkovice A :

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Jünger Tomáš62303903.540030021
2.Marek Leoš73404204.860050002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hela Vlastimil sen.8461020000
2.Valíček Michal1214520000
3.Lisoněk Lukáš523501000
4.Turčínek Tomáš12156100000
5.Brhlík František132983701040
6.Hela Vlastimil jun.100000000
7.Valter Ivo12461000000
8.Staník Jiří138122020000
9.Procházka Radim1024680000
10.Juřeník Petr81031301001
11.Minarčík Tomáš1313720160010
12.Dolina Michal945900010
13.Gabrhel Miroslav742600000
14.Kadlec Martin000000000
15.Ondrušek Michal1214102441010
16.Dynka Petr1312122420010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Střídavý Start-14000000000000
2.Stružka Roman2373013203.3204122009
3.Stružka Radomír2701203.50020000
4.Jünger Tomáš93405703.580050022
5.Marek Leoš61303037204.89012920129
6.Kovář Petr1806080000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Brhlík František88106421482442102
2.Ondrušek Michal828346129283061
3.Minarčík Tomáš868340123565362
4.Staník Jiří905357110524131
5.Dynka Petr95564298322060
6.Juřeník Petr40372158123031
7.Turčínek Tomáš842825531163030
8.Hela Vlastimil sen.81193049482000
9.Gabrhel Miroslav66241842122020
10.Dolina Michal79192039141040
11.Lisoněk Lukáš5416233981120
12.Procházka Radim88161733701120
13.Hela Vlastimil jun.3717926602010
14.Valíček Michal6471522240030
15.Valter Ivo41791680000
16.Kadlec Martin265510140000
17.Střídavý start000000000
18.Hela Libor000000000
19.xxx 100020000
20.Táborský Miroslav100000000
vytvořeno ZK