úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:24 (12-1-0-1-10) 122:100 39

Soutěže

2018 - 19 VHL - C   |   2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4021 17.09.2017, 18:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:7
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4028 30.09.2017, 10:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:5 sn
4035 06.10.2017, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 8:3
4043 21.10.2017, 17:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 9:5
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4057 18.11.2017, 13:00 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:8
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4064 03.12.2017, 14:45 ZS BB HC Všemina HC Sharks 3:2
4071 08.12.2017, 22:15 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:1
4079 11.03.2018, 18:15 ZS BB Buldogs Team HC Sharks 3:4 sn
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A 2:4
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks 6:3
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 5:6
4093 10.02.2018, 17:15 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 10:2
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4100 17.02.2018, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 9:1
4107 24.02.2018, 19:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 2:4
4115 18.03.2018, 21:45 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 3:4
4116 24.03.2018, 21:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 4:2
4122 01.04.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 0:3

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal2499015903.74001210110
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Langer Libor11831180020
2.Vlček Richard16831120000
3.Kučera Ladislav1611718180010
4.Koller Daniel18181735141010
5.Ševela Ondřej814540000
6.Gerych Pavel24639161020
7.Svízela Jan902280000
8.Babáček Ondřej2019928180010
9.Holík Stanislav ml.227815181001
10.Holík Stanislav st.610120010
11.Maček Michal1040400000
12.Koncer Pavel000000000
13.Gerža Marek923520000
14.Gorec Radomír1634720000
15.Smetánka Václav411200000
16.Polášek Roman2214102461020
17.Januška Pavel401120000
18.Rosík Miroslav193811140010
19.Tomek Michal000000000
20.Slovák Martin321300000
21.Chupík Jaroslav210100000
22.Střídavý Start-21202220000
23.Kráčala Roman332500000
24.Lamper Jan853860010
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal29109018903.46001710110
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Střídavý Start-21535030070011012
7.Plšek Lukáš1391078070031009
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koller Daniel52472774262020
2.Prokeš Antonín34591069433162
3.Babáček Ondřej60363268781020
4.Kučera Ladislav33302151260020
5.Polášek Roman53331750285120
6.Vlček Richard65301343141120
7.Gorec Radomír7020214181101
8.Rosík Miroslav83182139562020
9.Langer Libor2920929121040
10.Holík Stanislav ml.43121224281001
11.Gerych Pavel76811191101020
12.Paták Karel2810919240000
13.Ševela Ondřej1781018101110
14.Lamper Jan12951460030
15.Slovák Martin26861401000
16.Hrabica Vlastimil32761380010
17.Valčík Josef15841240010
18.Svízela Jan365611450100
19.Fojtů Albert12821040000
20.Sedlář Radek6641020011
21.Maček Michal43729130000
22.Gerža Marek24369100000
23.Hanzlík Jan1381960110
24.Koncer Pavel462681730000
25.Tomek Michal443700021
26.Souček Petr861720200
27.Čuřík Petr1252700000
28.Kráčala Roman332500000
29.Sovička Petr841500010
30.Laštovica Viktor541560010
31.Střídavý Start-214044260000
32.Kovařík Petr531420000
33.Mikšík Petr7314100100
34.Smetánka Václav821300000
35.Maňák Josef620261000
36.Krajča Vojtěch202200000
37.Houdek Daniel1002240000
38.Plšek Aleš320200100
39.Zvonek Miroslav220201000
40.Skřipka Lukáš211240000
41.Smetánka Jindřich302200000
42.Malíček Petr411200000
43.Liška Michal311220000
44.Sýkora Ladislav311200000
45.Macek Michal101100000
46.Kubiš David301100000
47.Pertl Robert101100000
48.Januška Pavel401120000
49.Hnízdal Daniel101100000
50.Kostka Erik110100000
51.210100000
52.Skřipka Jaroslav110100000
53.Holík Stanislav st.27101180010
54.Hlobil Aleš100000000
55.Chlup Ondřej600000000
56.Maliňák Erik000000000
57.Trusina Tomáš100000000
58.Hnízdal Michal100000000
59.Temlík Lukáš100000000
60.Málek Jaroslav000000000
61.Kadlec Martin100020000
62.xxx 5000160000
vytvořeno ZK