úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Sharks

Soutěž:2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
Bilance týmu:14 (8-0-0-1-5) 79:66 25

Soutěže

2017 - 18 VHL - D   |   2016 - 17 VHL - D   |   2015 - 16 VHL - D   |   2014 - 15 VHL - C   |   2014 - 15 A6 -    |   2013 - 14 VHL - D   |   

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
4017 09.09.2017, 14:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks 6:9
4021 17.09.2017, 18:45 ZS BB HC Sharks NOaCO Team 5:7
4026 23.09.2017, 22:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 4:7
4028 30.09.2017, 10:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina 4:5 sn
4035 06.10.2017, 20:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks 8:3
4043 21.10.2017, 17:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team 9:5
4044 23.12.2017, 12:00 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks 5:4
4050 05.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B 6:2
4053 12.11.2017, 20:00 ZS BB HC Sharks HC Bylnice 4:1
4057 18.11.2017, 13:00 ZS BB NOaCO Team HC Sharks 5:8
4062 26.11.2017, 16:30 ZS BB HC Sharks HK Lavina Záriečie B 7:11
4064 03.12.2017, 14:45 ZS BB HC Všemina HC Sharks 3:2
4071 08.12.2017, 22:15 ZS BB HC Sharks HC Valašské Klobouky 6:1
4079 11.03.2018, 18:15 ZS BB Buldogs Team HC Sharks :
4080 21.01.2018, 20:00 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice A :
4086 27.01.2018, 16:30 ZS BB AHC Bojkovice B HC Sharks :
4089 02.02.2018, 22:30 ZS BB HC Bylnice HC Sharks :
4093 10.02.2018, 17:15 ZS BB HC Sharks NOaCO Team :
4098 07.01.2018, 20:00 ZS BB HK Lavina Záriečie B HC Sharks 3:5
4100 17.02.2018, 18:15 ZS BB HC Sharks HC Všemina :
4107 24.02.2018, 19:30 ZS BB HC Valašské Klobouky HC Sharks :
4115 17.03.2018, 15:30 ZS BB HC Sharks Buldogs Team :
4116 24.03.2018, 20:45 ZS BB AHC Bojkovice A HC Sharks :
4122 01.04.2018, 21:45 ZS BB HC Sharks AHC Bojkovice B :

Statistika

  • 2017 - 18 Valašská Hokejová Liga - D
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Košař Michal146509903.940080015
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Langer Libor962860010
2.Vlček Richard850520000
3.Kučera Ladislav106410100000
4.Koller Daniel14161632121010
5.Ševela Ondřej412320000
6.Gerych Pavel1443781010
7.Svízela Jan601180000
8.Babáček Ondřej1311718140010
9.Holík Stanislav ml.1242661000
10.Holík Stanislav st.610120010
11.Maček Michal120200000
12.Koncer Pavel000000000
13.Gerža Marek100000000
14.Gorec Radomír823520000
15.Smetánka Václav311200000
16.Polášek Roman12761340020
17.Januška Pavel301120000
18.Rosík Miroslav1126840000
19.Tomek Michal000000000
20.Slovák Martin321300000
21.Chupík Jaroslav210100000
22.Střídavý Start-21202220000
23.Kráčala Roman332500000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Babáček Ondřej24012020110001
2.Košař Michal146509903.940080015
3.Čuřík Petr1506050000001
4.Chlup Ondřej106706006.70130007
5.Střídavý start106706006.70011008
6.Plšek Lukáš1391078070031009
7.Střídavý Start-21535030070011012
8.Chupík Jaroslav38294022807.74011110026
9.Červenka Vlastimil sen.432024080000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Prokeš Antonín34591069433162
2.Koller Daniel47402464242020
3.Babáček Ondřej49242650680010
4.Polášek Roman39221335204120
5.Vlček Richard53251035121120
6.Gorec Radomír5917173481001
7.Kučera Ladislav23211334180010
8.Rosík Miroslav71141731422000
9.Langer Libor2518523101030
10.Paták Karel2810919240000
11.Gerych Pavel6259141001010
12.Slovák Martin26861401000
13.Holík Stanislav ml.297613141000
14.Hrabica Vlastimil32761380010
15.Valčík Josef15841240010
16.Sedlář Radek6641020011
17.Fojtů Albert12821040000
18.Hanzlík Jan1381960110
19.Koncer Pavel462681730000
20.Svízela Jan31358430000
21.Ševela Ondřej1044860100
22.Tomek Michal443700021
23.Souček Petr861720200
24.Čuřík Petr1252700000
25.Maček Michal34527130000
26.Kráčala Roman332500000
27.Laštovica Viktor541560010
28.Sovička Petr841500010
29.Kovařík Petr531420000
30.Gerža Marek1613480000
31.Mikšík Petr7314100100
32.Střídavý Start-214044260000
33.Smetánka Václav721300000
34.Skřipka Lukáš211240000
35.Smetánka Jindřich302200000
36.Malíček Petr411200000
37.Liška Michal311220000
38.Sýkora Ladislav311200000
39.Maňák Josef620261000
40.Krajča Vojtěch202200000
41.Houdek Daniel1002240000
42.Plšek Aleš320200100
43.Zvonek Miroslav220201000
44.210100000
45.Skřipka Jaroslav110100000
46.Holík Stanislav st.25101160010
47.Kubiš David301100000
48.Pertl Robert101100000
49.Januška Pavel301120000
50.Hnízdal Daniel101100000
51.Kostka Erik110100000
52.Málek Jaroslav000000000
53.Kadlec Martin100020000
54.xxx 5000160000
55.Hlobil Aleš100000000
56.Trusina Tomáš100000000
57.Hnízdal Michal100000000
58.Chlup Ondřej600000000
59.Maliňák Erik000000000
vytvořeno ZK