úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  
Bartlová Andrea, 29.03.2016
Krátké zprávy
25.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 25.3. - 28.3 (autor: Bartlová Andrea)

Hasiči Brumov - AHC Bojkovice 5:4 sn., HC Slavičín - CSKA Púchov 6:5, HC Valašské Klobouky - HC Vrbětice 9:7, HC Vlachovice - VHK Ploština 8:3, HC Kostelec 2008 - HC Bohuslavice nad Vláří 12:9, HC Svatý Štěpán - HC Drink Team 4:10, HC Bylnice - NOaCO Team 6:4, HC Klobucké Laviny - Thirsty Team 6:5sn., HC Jasenná - HC Tuleni 12:5, Tučňáci Horní Lideč - HC Tarantule 2:9, 3:2sn., HK Medvedi Púchov - HC Lidečko 5:2, HC Raiders Lidečko - HC Bílí Vlci 6:4, HC Brumov-Bylnice - HC Tara Nedašov 8:5, HC Všemina - HC Rokytnice 6:5sn., 1:0sn.

18.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 18.3.-20.3. (autor: Bartlová Andrea)

HC Kostelec 2008 - HC Bohuslavice 16:6, HC Jasenná - HC Tuleni 5:9, HC Raiders Lidečko - HC Bílí Vlci 5:8, HC Valašské Klobouky - HC Vrbětice 7:6 sn., HK Lavina Záriečie - HC Francova Lhota 7:8 sn., HC Tarantule - Tučňáci Horní Lideč 2:11, CSKA Púchov - HC Slavičín 7:5, HC Svatý Štěpán - HC Drink Team 5:2, NOaCO Team - HC Bylnice 6:8, VHK Ploština - HC Vlachovice 7:8, HC Sborná Lidečko - HK Medvedi Púchov 3:1, HC Hasiči Brumov - AHC Bojkovice 5:1, HC Brumov-Bylnice - HC Tara Nedašov 11:5, HC Všemina - HC Rokytnice 6:7, Thirsty Team - HC Klobucké Laviny 8:6

13.03.2016
PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY 11.3.-13.3. (autor: Bartlová Andrea)

HC Rokytnice - AHC Bojkovice 1:9, HK Medvedi Púchov - HC Sborná Lidečko 4:3, HC Francova Lhota - HC Tarantule 3:3, 3:1sn., HC Drink Teamm - HC Svatý Štěpán 6:1, HC Raiders Lidečko - HC Bílí Vlci 9:4, HC Bohuslavice nad Vláří - VHK Ploština 8:7, HC Jasenná - HC Tuleni 7:10, HC Slavičín - CSKA Púchov 6:7, NOaCO Team - HC Valašské Klobouky 3:4, HK Lavina Záriečie - Tučňáci Horní Lideč 6:4, 2:0sn., HC Vrbětice - HC Bylnice 7:6, HC Všemina - HC Hasiči Brumov 3:7, HC Brumov-Bylnice - HC Tara Nedasov 4:7, HC Klobucké Laviny - Thirsty Team 11:7, HC Kostelec 2008 - HC Vlachovice 9:4

TOP 10 statistiky
Historická tabulka produktivity
1.Střídavý start748 b (454+294)
2.Vaněk Jakub255 b (151+104)
3.Bačo Petr228 b (165+63)
4.Velič Patrik193 b (145+48)
5.Bakoš Emil184 b (129+55)
6.Juřica Kamil183 b (127+56)
7.Bielák Vlastislav176 b (113+63)
8.Lukšík Martin171 b (120+51)
9.Karšay Luboš170 b (120+50)
10.Slabík Vlastimil169 b (110+59)
Nejtrestanější týmy sezóny 2015 - 16
1.HC Tarantule243 min
2.HC Drink Team243 min
3.HC Tuleni222 min
4.Tučňáci Horní Lideč184 min
5.Buldogs Team176 min
6.HC Klobucké Laviny169 min
7.HC Svatý Štěpán168 min
8.HK Medvedi Púchov155 min
9.HC Rokytnice154 min
10.HC Sharks152 min
Nejtrestanější hráči VHL - D 2015 - 16
1.Gerych Pavel (Sharks)40 min
2.Ovčáček Filip (NOaCO)32 min
3.Střídavý start (Bylnice)30 min
4.Ptáček Josef (NOaCO)26 min
5.Obadal Jan (Rokytnice)26 min
6.Vaněk Tomáš (NOaCO)22 min
7.Gajdošík Luděk (Všemina)22 min
8.Lukšík Martin (Bylnice)22 min
9.Procházka Radim (AHC Bojkovice)20 min
10.Svízela Jan (Sharks)19 min
Nejtrestanější hráči VHL - C 2015 - 16
1.Holba Marek (Tarantule)81 min
2.Rosina Ľubomír (Záriečie)38 min
3.Sliepka Ivan (Buldogs)36 min
4.Novák Dominik (Tarantule)32 min
5.Zvonek Lukáš (Ploština)32 min
6.Marek Jiří (Bohuslavice)31 min
7.Mikš Zdeněk (Buldogs)30 min
8.Hyžák Bronislav (Tučňáci)30 min
9.Velič Patrik (Záriečie)24 min
10.Skřipka Lukáš (Tučňáci)24 min

Vítejte na stránkách Valašské Hokejové Ligy. Letos hrajeme již 7. ročník, do kterého se přihlásilo 35 týmů. Skupina A - 8 týmů , Skupina B - 9 týmů, Skupina C  - 9 týmů, Skupina D - 9 týmů

vytvořeno ZK