úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt stanovy vybrat sezónu:  

HC Drink Team

Soutěž:2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - A
Bilance týmu:24 (8-0-0-1-15) 144:173 25

Soutěže

2018 - 19 VHL - A   |   2017 - 18 VHL - B   |   2016 - 17 VHL - B   |   2015 - 16 VHL - B   |   2014 - 15 VHL - A   |   2014 - 15 A2 -    |   2014 - 15 B-3.-6.místo   |   2014 - 15 O UMÍSTĚNÍ   |   2013 - 14 VHL - B   |   2012 - 13 VHL - B   |   2011 - 12 VHL - B   |   2010 - 11 VHL - B   |   2009 - 10 VHL sk. B   |   2009 - 10 VHL - B

Týmové foto

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
18-A005 09.09.2018, 16:30 ZS BB HC Drink Team HK Slovenskí Vlci 6:2
18-A007 16.09.2018, 11:30 ZS BB HC Klobucké Laviny HC Drink Team 9:6
18-A014 22.09.2018, 21:45 ZS BB HC Drink Team HC Tuleni 3:9
2018-A02 07.10.2018, 21:30 ZS BB HC Drink Team HC Brumov-Bylnice 6:8
2018-A02 13.10.2018, 13:30 ZS BB HC Slavičín HC Drink Team 8:4
2018-A03 20.10.2018, 14:45 ZS BB HC Drink Team HK Medvedi Púchov 9:13
2018-A04 21.12.2018, 20:45 ZS BB HC LiPo Flames HC Drink Team 3:2
2018-A04 03.11.2018, 19:45 ZS BB HC Drink Team HC Vrbětice 4:8
2018-A05 23.03.2019, 19:00 ZS BB HK Slovenskí Vlci HC Drink Team 5:4
2018-A05 17.11.2018, 14:45 ZS BB HC Drink Team HC Klobucké Laviny 10:5
2018-A05 05.01.2019, 17:15 ZS BB HC Tuleni HC Drink Team 8:10
2018-A06 09.12.2018, 19:45 ZS BB HC Brumov-Bylnice HC Drink Team 4:6
2018-A07 , ZS BB HC Drink Team HC Slavičín 5:0
2018-A07 28.10.2018, 18:00 ZS BB HK Medvedi Púchov HC Drink Team 11:9
2018-A08 15.03.2019, 22:30 ZS BB HC Drink Team HC LiPo Flames 6:14
2018-A08 19.01.2019, 21:00 ZS BB HC Vrbětice HC Drink Team 4:3 sn
2018-A09 26.01.2019, 20:45 ZS BB HC Drink Team HK Slovenskí Vlci 4:12
2018-A09 25.11.2018, 19:45 ZS BB HC Klobucké Laviny HC Drink Team 7:5
2018-A10 16.02.2019, 14:15 ZS BB HC Drink Team HC Tuleni 7:5
2018-A11 30.11.2018, 20:45 ZS BB HC Drink Team HC Brumov-Bylnice 8:4
2018-A11 10.11.2018, 22:15 ZS BB HC Slavičín HC Drink Team 10:8
2018-A12 24.02.2019, 14:30 ZS BB HC Drink Team HK Medvedi Púchov 3:10
2018-A13 10.03.2019, 19:45 ZS BB HC LiPo Flames HC Drink Team 11:4
2018-A13 30.03.2019, 10:45 ZS BB HC Drink Team HC Vrbětice 12:3

Statistika

  • 2018 - 19 Valašská Hokejová Liga - A
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Kohoutek Aleš18125010806.9400600111
2.Střídavý Start-1854803009.60010004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Koutný Filip1815924261000
2.Surý Martin723540000
3.Fiala Zdeněk1914163081000
4.Sláčal Josef812340000
5.Kresta Roman149112001000
6.Martinec Jiří20101323161010
7.Hanousek Richard1631316100100
8.Vančuřík Michal194610260000
9.Kováč Patrik11325162000
10.Václavek Lukáš15851300000
11.Jánošík Aleš4841240000
12.Buberník Jan1822153720020
13.Hubáček Michal822400000
14.Marek Tomáš1418133120130
15.Buberník Petr217101720010
16.Pacík Daniel000000000
17.Střídavý Start-185731000000
18.Dynka Martin12641060000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Václavek Lukáš1006000101000
2.Neubauer Kamil135807804.4600102001
3.Satin Tomáš1506050010000
4.210012050010010
5.Inger Tomáš31701805.670020001
6.Toral Vojtěch ml.148108405.790051008
7.Pešout Martin31182018405.93001110019
8.Kohoutek Aleš30178018005.93001410312
9.Střídavý Start-1819113012605.380081019
10.Střídavý start318018060010002
11.Vystrčil Petr42502406.250010003
12.Hošík Stanislav3330180110000012
13.Strnka Pavel557030011.40001004
14.Koudelka František114060140000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Marek Tomáš90107651722095100
2.Koutný Filip1191045115519610180
3.Martinec Jiří11280711511007150
4.Fiala Zdeněk947272144424481
5.Buberník Jan65593897120040
6.Buberník Petr91424486603130
7.Václavek Lukáš60492675162342
8.Hanousek Richard1062243651362120
9.Kresta Roman4830285821031
10.Vančuřík Michal1152824521711110
11.Sláčal Josef64191938301020
12.Dynka Martin35211435160410
13.Surý Martin27201131140000
14.Jánošík Zdeněk4517122983110
15.Prekop Robert21171027200020
16.Hubáček Michal52101323161010
17.Kováč Patrik5915621445011
18.Loucký Libor1415621202010
19.Jánošík Aleš191462040100
20.Střídavý Start-1891552000010
21.Matula Zbyněk41551080000
22.Kostka Milan1942600000
23.Bartoš Jan451600010
24.Saňák Jaroslav222400000
25.Skládal Jiří721320100
26.Dostálek František112300000
27.Pacík Daniel820200000
28.Beňo Lubomír420220000
29.Střídavý start2112740000
30.Dekleva Tomáš110100000
31.Častulík Tadeáš101100000
32.Chudárek Vlastimil101100000
33.Halm Václav210140000
34.101100000
35.Beňo Marcel000000000
36.Kozák Ivo000000000
37.Novák Patrik000000000
38.Loudský Milan100000000
39.Slabík Vlastimil300000000
40.Mikuš Vladimír000000000
41.Unzeitig Libor000000000
42.Laudský Libor1000120000
43.Kulíšek Richard st.000000000
44.Manda Pavel100000000
45.Čech Michal000000000
46.Procházka David000000000
vytvořeno ZK